اخبار

توهین امیر تتلو به هوادارانش

توهین امیر تتلو به هوادارانش

امیر حسین مقصود لو با نام هنری امیر تتلو ترانه سرا و خواننده ی رپ به سبک آر اند بی می باشد. در این مقاله به بررسی حواشی گذشته و توهین امیر تتلو به هوادارانش خواهیم پرداخت، با مجله شانس همراه باشید.

امیر تتلو کیست؟

امیر حسین مقصود لو با نام هنری امیر تتلو در 30 شهریور سال 1362 در محله ی مجدیه ی تهران، در یک خانواده ی 5 نفره با دو خواهر بزرگتر از خود به نام‌های نسیم و نغمه متولد شد. زمانی که تنها 17 سال داشت خوانندگی در سبک رپ را آغاز کرد و به مروز زمان با سبک های بیشتری آشنا شد.

مطالب پیشنهادی: نسیم مقصودلو؛ خواهر امیر تتلو

سحر قریشی و تتلو

تتلو و سحر قریشی از چهره های مشهور و شناخته شده ایران می باشند. به تازگی مشخص شده است به صورت پنهانی با هم دوست بودند و هم اکنون رابطه شان تایید شده است. این دو تا به امروز حواشی بسیاری را آفریده اند.

سحر قریشی و تتلو

توهین به سحر قریشی

امیر تتلو با انتشار متنی در اینستاگرام ضمن توهین به هوادارانش که کنجکاو ماجرای جدایی او از سحر قریشی بودند، اعلام کرد بازیگر زن سابق سینمای ایران همسر اوست و پس از مسافرت به دبی برمی گردد. در واقع فحاشی امیر تتلو به هوادارانش در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است.

سحر زن منه، من راجع به زنم هرجور دوست دارم صحبت می کنم؛ یه مدت بی تربیت شده بود تنبیهش کردم و الان هم فرستادمش مسارفت که انرژی بگیره؛ انرژیش برگرده، برمیگرده!

تتلو – مجله شانس

بی احترامی تتلو به هوادارانش

امیر تتلو با توهین عجیب و باورنکردنی به هوادارانش، تتلیتی ها را یک مشت بچه مفت خور نامید و با واکنش های منفی کاربران اینستاگرام مواجه شد. او با الفاظ رکیک تتلیتی ها را خطاب قرار داد که این موضوع موجب بروز ناراحتی در میان هوادارانش شد.

مطالب پیشنهادی: سیا والتون؛ دوست صمیمی تتلو

توهین تتلو به هوادارانش حقیقت دارد؟

این خبر حقیقت داشته و امیر تتلو به طرفدارانش توهین کرده است که این توهین بسیار باورنکردنی است و تتلیتی ها را یک مشت بچه مفت خور نامیده است.

Related posts
اخباربیوگرافی

حضور احسان کرمی در منوتو

اخباربیوگرافی

بیوگرافی نیکا شاکرمی؛ علت فوت

اخبارحوزه‌ی سیاست

حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران

اخبار

کشف حجاب شبنم فرشادجو برای مهسا امینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *