اخبارحوزه‌ی سرگرمی

ازدواج سروش صحت با ساناز طاری

ازدواج سروش صحت با ساناز طاری

خبر ازدواج سروش صحت با ساناز طاری قربانی تجاوز حقیقت دارد؟ این دو خبر ازدواج خود را توسط منتشر کردن تصاویر خود در اینستاگرام به همه اعلام کرده اند. در ادامه این مطلب با مجله شانس همراه باشید تا از کم و کیف این خبر مطلع شوید.

بیوگرافی سروش صحت

سروش صحت متولد ۸ آذر ۱۳۴۴ در اصفهان می باشد. وی بازیگر و فیلمنامه‌ نویس می باشد، البته او طی چند سال گذشته به کارگردانی و مجریگری نیز روی آورده است. وی از بازیگران و کارگردانان پرطرفدار ایران است که علت آن خلق آثار جذاب و دیدنی اش بوده که اغلب آنها طنز است. آقای صحت از کارگردان های سرشناس کشورمان بوده است و سال های زیادی به کار کارگردانی مشغول است.

مطالب پیشنهادی: قهر و جدایی پویان مختاری و نیلی افشار

بیوگرافی ساناز طاری

ساناز طاری بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است که در سریال های”پدر” و “شمعدونی” و نیز در فیلم سینمایی “گشت 2” به ایفای نقش پرداخته است. وی متولد 15 اردیبهشت 1373 در تهران، ایران است. این بازیگر جنجالی کشورمان در تاریخ 12 مرداد 1399 با انتشار پستی در صفحه‌ اینستاگرام خود از مهاجرتش به خارج از کشور خبر داد و اعلام کرد، قصد دارد دور بازی و بازیگری را خط قرمز بکشد.

مجله شانس

ازدواج سروش صحت با ساناز طاری حقیقت دارد؟

به تازگی فیلم و عکس هایی منتشر شده که خبر ازدواج سروش صحت و ساناز طاری بازیگر قربانی تجاوز در سینما به یکی از موضوعات بحث در اینستاگرام تبدیل کرده است. البته ناگفته نماند این دو نفر تا به حالا خبر ازدواج را تایید نکرده اند و ممکن است به دلیل رابطه دوستانه وهمکاری با یکدیگر چنین پستی را به اشتراک گذاشته است. این ماجرا پس از اینکه ساناز طاری در اینستاگرامش با اشتراک گذاشتن عکس دو نفره خود با سروش صحت نوشت عزیزترینم تا ابد… آغاز شد.

اختلاف سنی سروش صحت و ساناز طاری

این دو بازیگر محبوب کشورمان با یکدیگر ۲۷ سال اختلاف سنی دارند. با توجه به اینکه اختلاف سنی زیادی است به نظر می رسد که این خبر شایعه ای بیشتر نبوده است.

مطالب پیشنهادی: مبارزه سجاد غریبی و گوریل قزاقستان

درستی این خبر تا به امروز تایید نشده است با این حال شما می توانید تصاویر این دو را در اینترنت و اینستاگرام مشاهده‌ کنید.

Related posts
اخبارحوزه‌ی سیاست

حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران

اخبار

کشف حجاب شبنم فرشادجو برای مهسا امینی

اخبار

ازدواج پویان مختاری با صدف طاهریان

اخبارحوزه‌ی سرگرمی

آرایش غلیظ بهنوش بختیاری و رقص تو ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.