اخبارحوزه‌ی سرگرمی

مبارزه سجاد غریبی و گوریل قزاقستان

مبارزه سجاد غریبی و گوریل قزاقستان

در این مطلب به حواشی و شایعات مسابقه هالک ایرانی و گوریل قزاقستان خواهیم پرداخت؛ با مجله شانس همراه باشید.

هالک ایرانی کیست؟

سجاد غریبی معروف به هرکول ایرانی ورزشکار رشته پاورلیفتینگ اهل ایران است. تصاویر او در روزنامه‌هایی مثل دیلی میل او را تبدیل به یک چهره جهانی کرده است. سجاد غریبی متولد ۲۸ آذر ۱۳۷۰ در اهواز است اما در بوشهر بزرگ شده و در همین شهر زندگی می‌کند. او مجرد است و مدرک کارشناسی بازرگانی از دانشگاه آزاد بوشهر دارد.

سجاد غریبی _ مجله شانس

مطالب مرتبط: مارتین فورد؛ ترسناک‌ترین مرد دنیا

حواشی و شایعات

بعد از دو سال کش و قوس سجاد غریبی و گوریل قزاق، این دو ورزشکار فوق سنگین وزن به روز مبارزه خود رسیدند و ساعت 21:30 دقیقه به وقت تهران به مصاف یکدیگر رفتند. پخش زنده این مسابقه در شبکه های اجتماعی منتشر شد. سجاد غریبی (هالک ایرانی) که به تازگی وارد رشته MMA شده در اولین مبارزه مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ مشهور به گوریل قزاقستان در ۳۰ ثانیه ناک اوت شد و شکست خورد.

نتیجه مسابقه هالک ایرانی با تایتان

سجاد غریبی، ملقب به هالک ایرونی، در اولین مبارزه واقعی خود مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ مشهور به گوریل قزاقستان در راند نخست ناک اوت شد و شکست خورد. این مسابقه برای شش راند دو دقیقه‌ای برنامه‌ریزی شده بود، ولی در همان راند اول هالک ایرانی شکست خورد و نتوانست به مبارزه ادامه دهد.

لغو شدن بازی

تنها مدت کمی پس از شروع شدن مسابقه مشخص شد که سجاد غریبی هیچ برنامه ای برای بوکس بازی کردن ندارد. داور مسابقه را لغو کرد و او را از تحقیر بیشتر نجات داد.

مطالب مرتبط: سید احمد معین؛ آقا زاده بوکسور

اینستاگرام هالک ایرانی

سجاد غریبی در پیج اینستاگرام خود لحظه به لحظه مردم را از تمرینات و حرف هایش آگاه می کرد. با وجود اینکه خیلی ادعای قوی بودن داشت اما همه مردم ملاحظه کردند که او تنها در یک راند باخت و دیگر نتوانست به مبارزه ادامه دهد. در واقع شکست غریبی در مبارزه با فایتری آماتور، فوتوشاپی بودن هالک ایرانی و تصاویری که او به اشتراک می‌گذارد را بیش‌تر نمایان کرد.

Related posts
اخبارحوزه‌ی سیاست

حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران

اخبار

کشف حجاب شبنم فرشادجو برای مهسا امینی

اخبار

ازدواج پویان مختاری با صدف طاهریان

اخبارحوزه‌ی سرگرمی

آرایش غلیظ بهنوش بختیاری و رقص تو ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.