اخبار

ازدواج پویان مختاری با صدف طاهریان

ازدواج پویان مختاری با صدف طاهریان

در این مطلب ماجرای عکس جنحالی پویان مختاری و صدف طاهریان را می خوانید؛ با مجله شانس همراه باشید.

رابطه پویان مختاری با صدف طاهریان

خبر ازدواج کردن این زوج محبوب و پرطرفدار در شبکه های اجتماعی بازخوردهای زیادی داشته است. پویان مختاری که مدیریت سایت شرطبندی حضرات را نیز برعهده دارد دیروز عکسی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که حواشی و شایعات متعددی را درباره او ایجاد کرد. او در این عکس بازیگر شناخته شده ایران یعنی صدف طاهریان را عاشقانه بغل کرده است.

مطالب پیشنهادی: بابک ریاحی پور؛ رابطه با مهتاب کرامتی

پویان مختاری کیست؟

پویان مختاری متولد 8 مهر 1369 خواننده لر بختیاری که این روزها یکی از پولسازترین سایت‌های شرطبندی فارسی با نام حضرات را مدیریت می کند. خواندن را از موسیقی زیر زمینی آغاز کرد و پس از مدتی ایران را برای همیشه ترک کرد. او در بهار 1397 به ترکیه مهاجرت کرد و فعالیت های خودش را در زمینه موسیقی در همان جا ادامه داد. پویان در سال های گذشته به موفقیت های زیادی رسیده و طرفداران قابل توجهی را به دست آورده است. پویان مختاری خواننده خارج از کشور بوده که زندگی بسیار عجیب و غریبی دارد و از راه سایت های شرط بندی توانسته پول های بسیار زیادی را به دست بیاورد.

صدف طاهریان کیست؟

صدف طاهریان بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران است و هم اکنون در حرفه‌ی مدلینگ در خارج از کشور فعالیت می کند. خانم صدف طاهریان بازیگر سابق تلویزیون چند سالی است که به ترکیه مهاجرت کرده است و در آن جا به حرفه اصلی خودش که بازیگری است می پردازد. این مدل جذاب ایرانی در سال های اخیر بارها و بارها دیگر حواشی و شایعات پیرامون شده است.

کشف حجاب صدف طاهریان

او در آبان ماه 1394 با انتشار چندین عکس بدون حجاب و متفاوت در صفحه‌ی اینستاگرام خود، خبر کشف حجاب و مهاجرتش را به مردم ایران اطلاع رسانی کرد.

ازدواج پویان مختاری و صدف طاهریان حقیقت دارد؟

با توجه به تصاویری که پویان مختاری و صدف طاهریان در صفحه اینستاگرامشان منتشر کردند به نظر می رسد این موضوع حقیقت داشته باشد. البته این نکته را هم باید توجه کرد که اغلب این روابط برای جذب مخاطب و دنبال کننده است! این دو در فضای اینستاگرام عکس‌ هایی را از هم منتشر کرده اند که در این تصاویر رابطه خود را اعلام کرد اند و حتی عکسی از خود در استخر در آغوش یکدیگر نیز منتشر نموده اند.

مطالب پیشنهادی: ازدواج سروش صحت با ساناز طاری

همسر سابق پویان مختاری

پویان مختاری سال ها پیش با بلاگر معروف این روزها یعنی نیلی افشار وارد رابطه شد. این دو در آبان 1397 با هم ازدواج کردند و تا مدتی پیش نیز با همدیگر زندگی می کردند. با توجه به فعالیت‌های این دو نفر و کامنت هواداران به نظر می‌رسد مدتی است این دو نفر از هم جدا شده اند. در واقع این دو زمان زیادی است که در فیلم های همدیگر حضور ندارد. البته بعید نیست همه این هیاهو تنها یک حرکت تبلیغاتی برای سایت او باشد.

Related posts
اخباربیوگرافی

حضور احسان کرمی در منوتو

اخباربیوگرافی

بیوگرافی نیکا شاکرمی؛ علت فوت

اخبارحوزه‌ی سیاست

حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران

اخبار

کشف حجاب شبنم فرشادجو برای مهسا امینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *