اخبار

قهر و جدایی پویان مختاری و نیلی افشار

نیلی افشار و پویان مختاری هر دو از چهره‌های معروف و محبوب اینستاگرامی هستند. این دو نفر که رابطه عاطفی خود را در اینستاگرام عمومی کرده‌اند، نمی‌توانند قهر و آشتی‌های خود را از عموم و دنبال کنندگان خود مخفی کنند و به ناچار این بالا و پایین‌های احساسی هم در فضای شبکه‌های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام منتشر می‌شود. در این مطلب برخی از قهر و آشتی‌ها و جدایی‌های موقتی این نفر را مورد بررسی قرار داده‌ایم و اخبار مرتبط با آن را منتشر می‌کنیم.

با تازگی نیلی افشار عکس‌های قدیمی با کپشن‌هایی غمگین و انتقادی در اینستاگرام خود منتشر می‌کند. همچنین پویان مختاری با انتشار موزیک ویدیوی جدیدی بدون حضور نیلی افشار استقلال فعالیت‌های هنری خود را بیشتر کرده است.

با توجه به فعالیت‌های این دو نفر و کامنت هواداران به نظر می‌رسد مدتی است این دو نفر از هم جدا شده اند. اما با توجه به اینکه رابطه آنها با فرمت ازدواج است احتمالا در صورت جدایی خبرهایی زیادی از این اتفاق خواهید شنید.

پویان مختاری صاحب امتیاز و مدیر سایت حضرات است. بعید نیست همه این هیاهو تنها یک حرکت تبلیغاتی برای سایت او باشد.

جدایی نیلی افشار و پویان مختاری
جدایی نیلی افشار و پویان مختاری

یکی از نکات جالب در این تصویر، کامنت پدرام مختاری، برادر پویان مختاری است.

غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام نیلی افشار در تاریخ 16 تیر 1398

در پی ادامه دار شدن جدایی نیلی افشار و پویان مختاری، اینبار اکانت اینستاگرام نیلی افشار به آدرس nili__afsharr از دسترس خارج شده است. احتمالا دلیل این موضوع عدم تمایل نیلی افشار به حضور در دنیای مجازی در این برهه از رابطه‌شان است. اگر این دعوا ساختگی و برای جذب دنبال کننده بیشتر نباشد، کاملا مشخص است که در این رابطه، نیلی افشار احترام بیشتری برای رابطه خود قائل است.

اینستاگرام مانع تلاش پویان مختاری برای نجات ازدواجش

پویان مختاری در کامنتی از لفظ تنبیه استفاده کرده است. گویا در مورد نارضایتی نیلی افشار از فعالیت‌های هنری‌اش به او حق نمی‌دهد. اما نکته جالبتر دیدگاهی است که در آن پویان مختاری یکی از دلایل عدم تلاشش برای نجات رابطه را دیدگاه مردم در اینستاگرام نسبت به خودش بیان کرده است.

الان من بيشتر از همه ناراحتم واسه نيلي و البته دلتنگ اما همين الان اگه بخوام برم دنبالش همين شماي كه دارين ميگن برو دنبالش مياييد ميگيد فيلم بوده فلان بوده بيثار بوده خودتونم خوب ميدونيد پس من نه خودمو كوچيك ميكنم نه الكي داستان واسه خودم درست ميكنم تصميميه كه گرفته شده شايد اشتباه باشه شايد پشيمون شم شايد هرچيزه ديگه اما فعلا…

تصویر پویان مختاری در موزیک ویدیوی بخند دیوونه
تصویر پویان مختاری در موزیک ویدیوی بخند دیوونه

موضع پدرام و نیکتا مختاری؛ برادر و خواهر پویان مختاری در ارتباط با دعوای پویان و نیلی افشار

نیکتا مختاری شب گذشته یعنی 18 تیر با آوردن نیلی افشار در لایو پویان مختاری سعی در آشتی دادن آنها دارد. پدرام و نیلی اخیرا زیر پست های جدید پویان برای نشان دادن اعتراض خود تعداد زیادی کامنت قلب ارسال می‌کنند.

جدایی و قهر نیلی افشار از پویان مختاری به دلیل فساد اخلاقی در آبان 1399

نیلی افشار در استوری‌های اینستاگرامی خود خبر از اتمام رابطه خود با پویان مختاری داد. نیلی افشار که در این ویدیوها در حال گریه کردن و اشک ریختن است از فساد اخلاقی پویان مختاری و ارتباط هر روزه او با دخترهای دیگر پرده برداشت. توضیحات کامل و استوری‌های مرتبط با این اخبار در سایت حضرات لینک قابل مشاهده است.

پویان مختاری نیز، با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود، خبر جدایی‌اش از نیلی افشار را اعلام کرد.

About author

کارشناسی ارشد مترجمی از دانشگاه تهران، علاقه‌مند به اخبار دنیای هنر، سینما و سلبیریتی‌ها، فعال در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی.
Related posts
اخباربیوگرافی

حضور احسان کرمی در منوتو

اخباربیوگرافی

بیوگرافی نیکا شاکرمی؛ علت فوت

اخبارحوزه‌ی سیاست

حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران

اخبار

کشف حجاب شبنم فرشادجو برای مهسا امینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *