اینستاگرام وب‌سایت شانس را دنبال کنید.

اخبار

آیا نیلی افشار و پویان مختاری از هم جدا شدند؟

با تازگی نیلی افشار عکس‌های قدیمی با کپشن‌هایی غمگین و انتقادی در اینستاگرام خود منتشر می‌کند. همچنین پویان مختاری با انتشار موزیک ویدیوی جدیدی بدون حضور نیلی افشار استقلال فعالیت‌های هنری خود را بیشتر کرده است.

با توجه به فعالیت‌های این دو نفر و کامنت هواداران به نظر می‌رسد مدتی است این دو نفر از هم جدا شده اند. اما با توجه به اینکه رابطه آنها با فرمت ازدواج است احتمالا در صورت جدایی خبرهایی زیادی از این اتفاق خواهید شنید.

پویان مختاری صاحب امتیاز و مدیر سایت حضرات است. بعید نیست همه این هیاهو تنها یک حرکت تبلیغاتی برای سایت او باشد.

جدایی نیلی افشار و پویان مختاری
جدایی نیلی افشار و پویان مختاری

یکی از نکات جالب در این تصویر، کامنت پدرام مختاری، برادر پویان مختاری است.

غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام نیلی افشار در تاریخ 16 تیر 1398

در پی ادامه دار شدن جدایی نیلی افشار و پویان مختاری، اینبار اکانت اینستاگرام نیلی افشار به آدرس nili__afsharr از دسترس خارج شده است. احتمالا دلیل این موضوع عدم تمایل نیلی افشار به حضور در دنیای مجازی در این برهه از رابطه‌شان است. اگر این دعوا ساختگی و برای جذب دنبال کننده بیشتر نباشد، کاملا مشخص است که در این رابطه، نیلی افشار احترام بیشتری برای رابطه خود قائل است.

در دسترس نبودن اکانت اینستاگرام
در دسترس نبودن اکانت اینستاگرام

اینستاگرام مانع تلاش پویان مختاری برای نجات ازدواجش

پویان مختاری در کامنتی از لفظ تنبیه استفاده کرده است. گویا در مورد نارضایتی نیلی افشار از فعالیت‌های هنری‌اش به او حق نمی‌دهد. اما نکته جالبتر دیدگاهی است که در آن پویان مختاری یکی از دلایل عدم تلاشش برای نجات رابطه را دیدگاه مردم در اینستاگرام نسبت به خودش بیان کرده است.

الان من بيشتر از همه ناراحتم واسه نيلي و البته دلتنگ اما همين الان اگه بخوام برم دنبالش همين شماي كه دارين ميگن برو دنبالش مياييد ميگيد فيلم بوده فلان بوده بيثار بوده خودتونم خوب ميدونيد پس من نه خودمو كوچيك ميكنم نه الكي داستان واسه خودم درست ميكنم تصميميه كه گرفته شده شايد اشتباه باشه شايد پشيمون شم شايد هرچيزه ديگه اما فعلا…

تصویر پویان مختاری در موزیک ویدیوی بخند دیوونه
تصویر پویان مختاری در موزیک ویدیوی بخند دیوونه

موضع پدرام و نیکتا مختاری؛ برادر و خواهر پویان مختاری در ارتباط با دعوای پویان و نیلی افشار

نیکتا مختاری شب گذشته یعنی 18 تیر با آوردن نیلی افشار در لایو پویان مختاری سعی در آشتی دادن آنها دارد. پدرام و نیلی اخیرا زیر پست های جدید پویان برای نشان دادن اعتراض خود تعداد زیادی کامنت قلب ارسال می‌کنند.

About author

کارشناسی ارشد مترجمی از دانشگاه تهران، علاقه‌مند به اخبار دنیای هنر، سینما و سلبیریتی‌ها، فعال در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی.
Related posts
اخبار

اتومبیل طراحی شده توسط مونتیگو

اخبار

بازداشت علیرضا جاپلقی در ترکیه

اخبار

بازداشت وحید خزایی در فرودگاه «امام خمینی» تهران

اخبار

آزاد شدن پویان مختاری از زندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *