اخبار

آیا خبر دستگیری نیلی افشار در مالدیو صحت دارد؟

امشب خبری که در ادامه نقل قول می‌شود، توسط بسیاری از کانال‌های خبری بازنشر شد:

دستگیری یکی از چهره‌های مرتبط با سایتهای شرط‌بندی. “نیلوفر صفری زاده چوکامی” با نام مستعار نیلی افشار به علت اعلان قرمز اینترپل (از طرف پلیس ایران) هم‌اکنون در فرودگاه مالدیو بازداشت است. احتمال بازداشت برخی دیگر از سرپل‌های سایت‌های شرط‌بندی ازجمله پویان مختاری وجود دارد.

کانال وب آموز
دستگیری نیلی افشار در مالدیو
دستگیری نیلی افشار در مالدیو

اما بعد از انتشار این خبر، نیلی افشار یک استوری جدید در اینتساگرم منتشر کرد. همچنین پویان مختاری نیز طی یک لایو اینستاگرامی اخبار منتشر شده را تکذیب کرد. به نظر نمی‌رسد این خبر واقعیت داشته باشد.

پویان مختاری حین لایو آخر شب خود با نیلی افشار تماس گرفت و به کاربران اثبات کرد که او را دستگیر نکرده‌اند. پویان مختاری به خبرگذاری رکنا، شاهین صمدپور، کانال خبر فوری و … نیز شکایت کرد.

تکذیب خبر دستگیری نیلی افشار به نقل از خبرگزاری مهر

صبح امروز، خبرگزاری مهر در خبری “دستگیری نیلی افشار” را تکذیب کرد. در این خبر آمده است:

“پلیس بین الملل برای نیلی افشار که یکی از تبلیغ‌کنندگان و گردانندگان سایتهای شرط‌بندی محسوب می‌شود، اعلان قرمز صادر کرده اما هنوز این متهم دستگیر نشده است.”

بر طبق این خبر، برای نیلی افشار که یکی از تبلیغ‌کنندگان و گردانندگان سایت‌های شرط‌بندی محسوب می‌شود، اعلان قرمز صادر شده است و وی در زمان حاضر تحت تعقیب پلیس بین‌الملل قرار دارد. این متهم در شهر ازمیر ترکیه مخفی شده و هنوز دستگیر نشده است و پلیس بین‌الملل فقط برای دستگیری او اعلان قرمز صادر کرده است. اخباری که در فضای مجازی مبنی بر دستگیری نیلی افشار منتشر می‌شود صحت ندارد.

تکذیب خبر دستگیری نیلی افشار
تکذیب خبر دستگیری نیلی افشار

About author

کارشناسی ارشد مترجمی از دانشگاه تهران، علاقه‌مند به اخبار دنیای هنر، سینما و سلبیریتی‌ها، فعال در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی.
Related posts
اخباربیوگرافی

حضور احسان کرمی در منوتو

اخباربیوگرافی

بیوگرافی نیکا شاکرمی؛ علت فوت

اخبارحوزه‌ی سیاست

حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران

اخبار

کشف حجاب شبنم فرشادجو برای مهسا امینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *