اخبار

دعوای بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا

بهنوش بختیاری در پیامی متنی در صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا در قالب کامنتی برای او نوشت: “ریحانه جان روزی بهت گفتم وارد این حرفه شدی مواظب خودت باش. الان با دیدن این فیلم متوجه شدم کاش خودم رو سبک نمی‌کردم و دلسوزانه و خواهرانه برای دختری که ذاتش به دلم نشسته بود اصلا حرفی نمی‌زدم….بعضی حرفا قرار نیست هرگز آویزه گوش کسی بشه… حتما باید بری و تجربه کنی و سرت به سنگ بخوره تاببینی کسی که بیست سال از تو به لحاظ حرفه‌ای جلوتره چی میگه.”

ریحانه پارسا که این روزها در ترکیه به سر می‌برد، در اقدامی جنجالی در لایو اینستاگرام خود با مو‌های تراشیده اقدام به کشف حجاب کرد و گفت این واقعی‌ترین تصویری است که باید از من دیده شود. البته او تاکید کرد که این کشف حجاب خلاف قوانین نیست چرا که اندازه موهایش کمتر از دو سانت است.

دعوای این دو بازیگر از جایی شروع شد که بهنوش بختیاری برای ریحانه پارسا کامنتی گذاشت و سپس ریحانه پارسا در استوری اینستاگرامش خطاب به او نوشت: “خانم بختیاری عزیر سلام امید که حالتون خوب باشه (هر چند من بعید می‌دونم). خانوم جان شما دوسال پیش حسن نیت و قلب پاکتون رو به من ثابت کردین! چرا یکبار هم که شده پرده از هزار و یک اتفاق که باعث این شخصیت بی ثبات حزب باد شده برنمی‌دارید؟ چرا یک بار قید میلیون میلیون پولی که بابت مزون‌ها و سالن زیبایی که می روید «نوش جانتان» را نمی‌زنید؟ چرا بی‌خیال این موبایل کوفتی نمی‌شید و ۴۰ روز با خود و خدای خودتان خلوت نمی‌کنید که به عمق زخم‌های رو روح و روانتان نمی‌روید؟ از خود فرار می‌کنید.. ناخودآگاهتان کامنت می‌گذارد…مردم فحش می‌دهند… و باز یک چسب زخم لجن روی این جراحت دیرینه می‌زنید؟ شاید من آیینه‌ایی از بیست سال پیش شما باشم، اما تکرار نسل شما نخواهم بود! با افتخار جنون را سرلوحه خود می‌کنم و به دیوانگی می‌بالم بگذار که هر که هر چه می‌خواهد بگوید!”

او در ادامه این استوری نوشت: چرا یکبار نمی‌گویید شب‌های زیادی این ۲۰ سال اشک ریختید، بقا به هر نحو را به فنا ترجیح دادید که فقط باشید؟ این بودن چه سود جز چند واریزی برای شما؟ چون آیینه شما شد این ویدئو دردتان گرفت و ابراز پشیمانی از نصحیت من کردید؟ من نصیحت شما را پس می‌دهم مثل هر آنچه تا امروز داشتم و به خواست خودم پس دادم و از دست دادم تا باز خودم را ببینم ! واقعیت این است که من خودم را عاشقانه دوست دارم و هر آنچه دلم بخواهد انجام می‌دهم. این دقیقا همان گمشده‌ایست که شما چند سالی است در سالن‌های زیبایی با حفظ سمت انجام می‌دهید. شما خود را سال‌هاست به مردمی که برایشان سر درد خودشان مهمتر از مرگ شماست فروخته‌اید! شما بمانید و هزار کاش‌های ناخودآگاهتان !!! ما همه یکی هستیم، تنها ابزارمان فرق می‌کند. این که شما نسبت به هر چه می‌شود نظری دارید قابل تحسین است. من اسم شما را می‌گذارم بانوی ریکشن ایران! بار مخاطب بارسنگینی است اما سنگین تر از هزار توویی در این شوآف‌ها که برای خود می‌سازیم نیست!

در واقع هر جا سخن از لایک بیشتر است نام شما می‌درخشد(مثل این کامنت آخر) . من با افتخار دنبال لایک هستم چون زاده نسل مدیا می‌باشم.”

با این پاسخ بهنوش بختیاری در چند استوری مکرر اقدام به پاسخ دادن کرد و نوشت:

جواب ریحانه پارسا به استوری‌های بهنوش بختیاری

ریحانه پارسا در پاسخ به بهنوش بختیاری در مورد سطح سواد پستی منتشر کرد و نوشت: “من دانشگاه نرفتم چون نمی‌خواستم به درس خوندن لطمه بخوره” او همچنین نوشت: “شما فالوور فیکتو بخر ناناز” و در پیامی خارج از عرف اخلاقی با انتشار عکس بهنوش بختیاری نوشت: “آب رو بریز اونجا که سوخته، اسکل”

دفاع چهره‌های مجازی از ریحانه پارسا

به دنبال دعوای لفظی میان ریحانه پارسا و بهنوش بختیاری، برخی از چهره‌های مجازی از جمله ندا یاسی، پویان مختاری، امین فردین، محسن افشانی و … به دفاع از ریحانه پارسا پرداختند.

Related posts
اخبارحوزه‌ی سیاست

حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران

اخبار

کشف حجاب شبنم فرشادجو برای مهسا امینی

اخبار

ازدواج پویان مختاری با صدف طاهریان

اخبارحوزه‌ی سرگرمی

آرایش غلیظ بهنوش بختیاری و رقص تو ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.