اخبار

بازداشت امیر تتلو در ترکیه

امیر حسین مقصودلو معروف به امیر تتلو،‌ خواننده رپ ایرانی در صفحه رسمی اینستاگرام خود، از بازداشتش در ترکیه خبر داده است.
او با انتشار عکسی که دستش را به دست یک مرد دیگر دستبند زده شده نشان می‌دهد،‌ نوشته: “گرفتنم،‌ گفتند دولت ایران تو را می‌خواهد. تا الان نمی‎خواست،‌ حالا ما داریم می‌رویم لندن،‌ می‌خواهند؟” تتلو در چند استوری قبلی در اینستاگرامش، به آمادگی رفتن برای سفر به لندن اشاره کرده بود .

استوری‌های اینستاگرام امیر تتلو در پی دستگیر شدنش در ترکیه در صفحه‌ی رسمی اینستاگرام خودش

لازم به ذکر است که پس از انتشار این خبر، بهادر وحشی که یکی از چهره‌های اینستاگرام می‌باشد، در کامنتی این خبر را بازی جدید ساشا سبحانی و امیر تتلو عنوان کرده است.

کامنت بهادر وحشی در رابطه با خبر بازداشت امیر تتلو
کامنت بهادر وحشی در رابطه با خبر بازداشت امیر تتلو

هادی شیرزاد، رییس پلیس بین الملل نیروی انتظامی ایران در گفت‌وگو با ایسنا، درباره بازداشت امیر تتلو در ترکیه گفت که این کار با درخواست یکی از مراجع قضایی ایران انجام شده است.
او گفت که به دنبال درخواست نیروی انتظامی ایران، “پلیس اینترپل برای این فرد اعلان قرمز صادر کرده بود و او را بازداشت کرد”
سایت پلیس به نقل از آقای نوریان نوشت: “به درخواست مرجع قضائی به دلیل ترغیب شهروندان خصوصاً جوانان به استفاده از مواد مخدر به ویژه روانگردان‌ها و نیز اشاعه فساد، پلیس بین الملل ناجا برای تبعه ایرانی “امیرحسین مقصودلو” (تتلو) از طریق سازمان اینترپل اعلان قرمز صادر کرد که در نتیجه آن فرد یاد شده توسط پلیس ترکیه بازداشت شده است.”

حمایت رضا پهلوی از امیر تتلو در پی بازداشت او توسط پلیس ترکیه

به دنبال بازداشت امیر تتلو توسط پلیس ترکیه، رضا پهلوی در اینستاگرام و توییتر خود با انتشار پستی از او حمایت و بازگرداندن امیر تتلو به ایران را نقض حقوق انسانی عنوان کرد.

 حمایت رضا پهلوی از امیر تتلو پس از بازداشت او توسط پلیس ترکیه
حمایت رضا پهلوی از امیر تتلو پس از بازداشت او توسط پلیس ترکیه

به دنبال حمایت افراد مختلف از امیر تتلو پس از بازداشت او توسط پلیس ترکیه، گلشیفته فراهانی نیز با انتشار پستی در توییتر خود حمایت خود را از امیر تتلو اعلام کرد. پویان مختاری نیز با انتشار استوری‌هایی در اینستاگرام خود خواهان آزادی امیر تتلو از زندان شد.

حمایت گلشیفته فراهانی از امیر تتلو پس از دستگیری او توسط پلیس ترکیه
حمایت گلشیفته فراهانی از امیر تتلو پس از دستگیری او توسط پلیس ترکیه
Related posts
اخباربیوگرافی

حضور احسان کرمی در منوتو

اخباربیوگرافی

بیوگرافی نیکا شاکرمی؛ علت فوت

اخبارحوزه‌ی سیاست

حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران

اخبار

کشف حجاب شبنم فرشادجو برای مهسا امینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *