اخبار

آزادی امیر تتلو از زندان ترکیه

امیر تتلو در سحرگاه 15 بهمن 1398 با انتشار پستی در اینستاگرامش، خبر داد که از زندان ترکیه آزاد شده است. گفتنی است که او در 8 بهمن 1398 در حالی که قصد سفر به لندن، انگلستان را داشت، توسط پلیس اینترپل در فرودگاه ترکیه بازداشت شد.

به دنبال بازداشت امیر تتلو افراد بسیاری از جمله رضا پهلوی، گلشیفته فرهانی، پویان مختاری، سینا کریمیان، سعید گنجی و… به حمایت از او برخواستند و خواستار آزادی امیر تتلو از زندان شدند.

در ابتدا کمپانی موسیقی آونگ با انتشار پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر آزادی امیر تتلو را منتشر کرد و ساعتی بعد امیر تتلو با انتشار عکسی در صفحه‌ی رسمی اینستاگرامش که او را در میان جمعی از دوستانش نشان می‌داد، این خبر را تایید کرد.

امیر تتلو پس از آزاد شدن از زندان ترکیه در پستی که در اینستاگرام خود منتشر کرد، این گونه نوشت: “تیمه قوی ? رفیقای واقعی که شب نخوابیدن! پا به پای من زندانی کشیدن! من تو و اینا بیرون!! بیشتر از همه کوروش و معراج و آرمین و فرخ و وکلای خوبمون و بعد پویان و آریانا و آرش و محسن و بقیه‌ی بچه‌ها و تک تک هوادارا و هنرمندا و شبکه‌ها و مردمی که حمایت کردن! مرسی از همه ?? مرسی مرام و معرفت ? انشالله تو شادیاشون جبران کنم ?? یه چیز مهم‌!! ایران که هیچ‌!! یه جهان جلوی این عشق کم میاره!! مرسی از پلیس ترکیه و مردمش که مارو تحویل ندادن و طرفدار حق بودن ????? فقط چند تا گلگی دارم از یه سریا که اونم تو اولین کنسرت توضیح میدم و شفاف سازی میکنم !! ۷۸”

امیر تتلو همچنین با انتشار پستی از پویان مختاری بخاطر حمایت و حضورش در مقابل زندان در لحظه‌ی آزادی‌ تشکر کرد و گفت: “معرفت دُرِّ گرانیست به هرکس ندهند …! لُر پرچمش بالاس ??? نظرم کلا عوض شد ?? مرسی! مرسی”

استوری تشکر امیر تتلو از پویان مختاری بعد از آزاد شدن از زندان ترکیه
استوری تشکر امیر تتلو از پویان مختاری بعد از آزاد شدن از زندان ترکیه
Related posts
اخباربیوگرافی

حضور احسان کرمی در منوتو

اخباربیوگرافی

بیوگرافی نیکا شاکرمی؛ علت فوت

اخبارحوزه‌ی سیاست

حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران

اخبار

کشف حجاب شبنم فرشادجو برای مهسا امینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *