اخبارحوزه‌ی سیاست

حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران

بیوگرافی آنانیموس

آنانیموس (به انگلیسی Anonymous) یک گروه و جنبش غیرمتمرکز فعال بین المللی و هکری می باشد و تا به امروز حملات سایبری مختلف خود علیه چندین دولت، نهادهای دولتی و سازمان های دولتی انجام داده است. به دنبال مشکلات ایجاد شده برای ایران به دنبال مرگ دختر جوان کشورمان یعنی مهسا امینی این گروه ناشناخته حمایت خودش را از مردم ایران اعلام کرده است. در ادامه این مطلب با مجله شانس همراه باشید تا با سیر تا پیاز حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران آشنا شوید.

گروه هکری آنانیموس

گروه ناشناس در سال ۲۰۰۳ به راه افتاده است و البته در این سال‌ها برخی از گروه‌های هکری نیز به آنها پیوسته اند. تمامی اعضای این گروه ناشناخته هستند و کسی اطلاعات شخصی آن ها را نمی داند. این گروه از صورتک گای فاکس به‌عنوان نماد انانیموس استفاده می کنند.

مطالب پیشنهادی: کشف حجاب شبنم فرشادجو برای مهسا امینی

گروه هکری آنانیموس

مرگ مهسا امینی

مهسا امینی دختری است که شاید امروزه بارها و بارها نام او را شنیده باشید. این دختر جوان کشورمان پس از اینکه توسط گشت ارشاد دستگیر شد سکته قلبی و مغزی کرد و دار فانی را وداع گفت. دلیل فوت و درگذشت مهسا امینی دختر کردستانی بازداشت گشت ارشاد ایست قلبی و مغزی ذکر شد. وی در تاریخ جمعه، ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ در بیمارستان کسری تهران درگذشت.

حمایت گروه هکر آنانیموس از مردم ایران

گروه هکری انانیموس یا ناشناس که از معروف‌ترین گروه‌های هک در دنیا است، در پیامی ویدئویی بعد از مرگ مهسا امینی، خطاب به مردم ایران گفته‌ که در کنار آنها است. به دنبال حملات سایبری این گروه ناشناخته، پایگاه اینترنتی دولت ایران از دسترس خارج شد. تا زمان انتشار این گزارش همچنان در دسترس نیست.

مطالب پیشنهادی: دعوای علی کریمی با یک روحانی

هک شدن سایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر

گروه آنانیموس به تازگی سایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر را هک کرده است. این گروه بعد از هک عکس مهسا امینی را در صفحه اول این سایت قرار داد.

هک شدن دوربین مداربسته

گروه هکری انانیموس در جدیدترین توییت های خودش اعلام کرد که بیش از ۳۰۰ دوربین را در ایران هدف قرار داد.

توییتر گروه هکر آنانیموس

این گروه هکری حضور فعالی در توییتر دارد. گروه Anonymous موفق شد تا به امروز دنبال کنندگان زیادی را به دست بیاورد. صفحه توییتر آن ها به آدرس YourAnonNews در حال حاضر بیشتر از 8 میلیون دنبال کننده دارد. آنانیموس در شبکه های اجتماعی دیگر حضور فعالی ندارد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سیاست

گلی عامری: تاجر و سياستمدار آمريكايی ايرانی تبار

بیوگرافیحوزه‌ی سیاستحوزه‌ی نویسندگی

هیفا زنگنه؛ نویسنده زن عراقی

اخباربیوگرافی

حضور احسان کرمی در منوتو

اخباربیوگرافی

بیوگرافی نیکا شاکرمی؛ علت فوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *