اخبارحوزه‌ی ورزش

دعوای علی کریمی با یک روحانی

بیوگرافی علی کریمی

در این مطلب شما را با جزئیات دعوای علی کریمی با روحانی معروف برای شما دوستان عزیز بررسی می کنیم؛ با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی علی کریمی

علی کریمی در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۵۷ در شهر کرج به دنیا آمد. او از فوتبالیستان محبوب و دوست داشتنی ایران بود و در تیم های پرسپولیس و بایرن مونیخ و تیم ملی بازی کرده است. بعد درخشش در تیم فتح در سال ۱۳۷۷ به عضویت باشگاه پرسپولیس درآمد. علی طرفداران بسیاری را در سراسر ایران به خاطر مهارت و اخلاق خوبی که داشت به دست آورد و به یکی از چهره های ماندگار ایران تبدیل شد. همانطور که می دانید آقای کریمی این روزها بیشتر در فضای مجازی فعالیت دارد و درگیری شدیدی هم با یک روحانی پیدا کرده است.

مطالب مرتبط: یورگن لوکادیا؛ مهاجم جدید پرسپولیس

درگیری با روحانی معروف

علی کریمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به توهین های یک روحانی واکنش نشان داد. او با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش این موضوع را علنی کرد و به دنبال آن حواشی و شایعات زیادی درباره او منتشر شد. علی کریمی در این پست بیان کرد:

بى شرف تو دوزارى هستى كه به اسم اسلام هر زر مفتى ميزنى،در پايان هم جربزه اينو ندارى كامنت و تگ هاتو باز بزارى تا مردم نظر بدن!!؟؟

ولى من كامنتم رو باز ميزارم تا مردم نظرشونو در مورد منو تو بدن!!

بسم الله

علی کریمی _ مجله شانس

البته این موضوع بی پاسخ نماند و روحانی جنجالی استاد حامدرضا معاونیان جواب علی کریمی را در مورد عزاداری مطالبی رو در استوری خودش منتشر کرده بود، دادند.

ممنوع التصویری

علی به دنبال حواشی به وجود آمده از هرگونه فعالیت در جلوی دوربین منع شده است. به تازگی هم کار جمع آوری تبلیغات کریمی از سطح شهر به دستور مقامات دولتی اجرا شد. در حال حاضر تمام تصاویر او در سرتاسر شهر جمع شد.

مطالب مرتبط: ژاله پرسپولیسی؛ دختر فوتبال فن سکسی

اینستاگرام علی کریمی

علی محبوب بعد از کناره گیری از دوران حرفه ای فوتبال به شبکه های اجتماعی روی آورد و با منتشر کردن پست های جنجالی طرفداران زیادی را به دست آورد. بیشتر پست های علی درباره دردهای مردم است. همین موضوع باعث محبوب شدن او در میان مردم شده است. شمار فالوئرهای پیج اینستاگرام او تقریبا 9.7 میلیون نفر می باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی سامان تورانیان ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان ایران

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی علی اصغر صادقی ؛ بازیکن تیم ملی جوانان

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی سینا سعیدی فر ؛ بازیکن تیم ملی جوانان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *