حوزه‌ی موسیقی

سورن؛ خواننده موفق تایلندی

بیوگرافی سورن

سورن با نام اصلی چوناسورن ساجاکول یکی از خوانندگان جوان کره جنوبی می باشد که بعد فارغ التحصیلی از مقطع دبیرستان کار و حرفه خود را از سال 2015 با گروه سی ال سی آغاز کرد. در ادامه بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی سورن بیشتر از قبل آشنا شوید.

بیوگرافی

سورن متولد 18 نوامبر سال 1996 از کشور تایلند می باشد. او در کنار خانواده خود زندگی می کند و یک برادر هم دارد. خانواده او یک خانواده بسیار مرفه می باشد. پدر او مدیر سابق تیم ملی فوتبال و عضو سابق پارلمان تایلند بود. وی دارای قد 160 سانتی متر و وزن 48 کیلوگرم می باشد.

نام و نام خانوادگیچوناسورن ساجاکول با نام هنری سورن
سال تولد18 نوامبر 1996
محل تولدتایلند
حرفهخواننده
بیوگرافی سورن

پیش از شهرت

این هنرمند از کودکی عاشق موسیقی و آواز بود و مادرش خیلی از او حمایت کرد و او در در کلاس های آواز ثبت نام کرد تا به صورت حرفه ای آموزش ببیند. او در سال 2011 در برنامه استعدادیابی استار هانت شرکت کرد و موفق شد. بعد از آن او برای دوره کارآموزی به کره جنوبی مهاجرت کرد و به کمپانی کیوب رفت. او در این دوران کارآموزی در موزیک ویدیویی دیده شد و در نهایت عضوی از اعضای گروه سی ال سی شد.

مطالب پیشنهادی: جانگ سونگیون؛ خواننده و رقاص کره جنوبی

فعالیت سولو

سوزن در سال 2020 تصمیم گرفت تا فعالیت خود رادر تیک تاک شروع نماید و خیلی زود توانست به شهرت برسد. در سال بعد یعنی در سال 2021 به صورت رسمی از گروه سی ال سی و کمپانی کیوب انصراف داد و روی فعالیت های انفرادی خود بیشتر متمرکز شد. او در یک سری از آهنگ ها چون شارپ آبجکت، ران و … نیز مشاهده شد. البته در یکسری از برنامه های تلویزیونی هم حضور پیدا کرد.

ناگفته ها

خیلی ها می گویند که سورن بسیار به سلنا گومز شباهت دارد. او به زبان های کره ای، تایلندی و چینی در صحبت کردن بسیار تسلط دارد. در گیتار زدن و فلوت زدن بسیار بامهارت است. عاشق نقاشی کردن است. در زندگی پدر خود را الگوی خود قرار داده است. اگر به شغل خوانندگی نمی رسید، قطعا به سمت طراحی مد یا طراحی داخلی می رفت. چندین تتو روی بدن او دیده می شود.

مطالب پیشنهادی: چوی یوجین؛ از خوانندگی با گروه سی ال سی تا بازیگری

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

لی چریونگ؛ دنسر، رپر و وکالیست کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

شین ریوجین؛ رقصنده و وکالیست از گروه ایتزی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

چوی جیسو؛ خواننده ای از گروه ایتزی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

هوانگ یِجی؛ وکالیست و خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *