حوزه‌ی موسیقی

جانگ یئون؛ خواننده و بازیگری از کره جنوبی

بیوگرافی جانگ یئون

جانگ یئون یکی از خوانندگان گروه سی ال سی از کشور کره جنوبی می باشد. او بعد از اینکه از دبیرستان فارغ التحصیل شد دیگر به دانشگاه نرفت و در سال 2015 با گروه سی ال سی کار و حرفه خوانندگی خود را آغاز نمود. در ادامه بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی یئون بیشتر از قبل آشنا شوید.

بیوگرافی

جانگ یئون متولد 10 آگوست سال 1998 از شهر گیونگی کره جنوبی می باشد. او با یک خواهر بزرگتر در یک خانواده چهار نفره بزرگ شد. از کودکی عاشق آواز و رقص و موسیقی بود و خوشبختانه والدین او را حمایت کردند. وی دارای قد 166 سانتی متر و وزن 49 کیلوگرم می باشد.

نام و نام خانوادگیجانگ یئون
سال تولد10 آگوست 1998
محل تولدکره جنوبی
حرفهخواننده
بیوگرافی جانگ یئون

پیش از شهرت

یئون در زمانی که دوران نوجوانی را پشت سر می گذاشت یعنی در دوران راهنمایی در جشنواره مدرسه با آهنگی رقصید و این باعث شد تا مربی رقص به او توجه نماید. به همین دلیل او تشویق شد تا در مراحل آخر مقطع راهنمایی در تست کمپانی کیوب شرکت نماید. در نهایت او در این آزمون پذیرفته شد و در دو موزیک ویدیو به عنوان کارآموز حضور پیدا کرد.

مطالب پیشنهادی: جانگ سونگیون؛ خواننده و رقاص کره جنوبی

فعالیت سولو و ترک گروه

یئون در سال 2018 فعالیت سولو خود را به در هفته مد سئول انجام داد و در همان سال بود که در یک برنامه شوی موسیقی به عنوان مجری ظاهر شد. در سال بعد نیز به همراه سونگهی یک آهنگی را با نام گوی لیلی بد هم آوازی کردند. وی در سال 2020 بود که در یک مسابقه تلویزیونی شرکت کرد و چندین آهنگ را اجرا نمود. در همان سال 2020 توانست در یک فیلم کوتاه ترسناک ایفای نقش کند. او در سال 2022 بود که رسما از گروه سی ال سی خداحافظی کرد و فعالیت های خود را از سر گرفت.

ناگفته ها

جانگ یئون در صحبت کردن به زبان های ژاپنی، چینی و کره ای تسلط دارد. سازهای کوبه ای را خیلی عالی می نوازد. در سرودن شعرهای رپ بسیار استعداد دارد. آشپزی را خیلی دوست دارد. از بازیگر لی هیونوو خیلی خوشش می آید. همیشه گفته که در گروه سی ال سی یوجین از همه نازتر و نازنین تر است.

مطالب پیشنهادی: سورن؛ خواننده موفق تایلندی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

لی چریونگ؛ دنسر، رپر و وکالیست کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

شین ریوجین؛ رقصنده و وکالیست از گروه ایتزی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

چوی جیسو؛ خواننده ای از گروه ایتزی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

هوانگ یِجی؛ وکالیست و خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *