حوزه‌ی موسیقی

جانگ سونگیون؛ خواننده و رقاص کره جنوبی

بیوگرافی جانگ سونگیون

جانگ سونگیون یکی از اعضای گروه سی ال سی از کشور کره جنوبی می باشد. بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان تصمیم می گیرد که در سال 2015 کار خود را با گروه سی ال سی شروع نماید. در ادامه بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی جنگ سونگیون بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

جانگ سونگیون متولد 6 نوامبر سال 1996 از شهر سونگنام کره جنوبی می باشد. او دارای دو برادر است که یکی از آنها بزرگتر و دیگری هم کوچکتر از وی می باشند. والدین وی بسیار او را حمایت می کنند. وی دارای قد 163 سانتی متر و وزن 49 کیلوگرم است.

نام و نام خانوادگیجانگ سونگیون
سال تولد6 نوامبر 1996
محل تولدکره جنوبی
حرفهخواننده
بیوگرافی جانگ سونگیون

پیش از شهرت

سونگیون در سال 2011 در آزمون استعدادیابی کیوب شرکت می کند و در همانجا نیز پذیرفته می شود و به عنوان کارآموز در همان کمپانی کیوب شروع به همکاری می نماید. چهار سال به صورت کارآموزی با این کمپانی همکاری می کند و در چند موزیک ویدیو هم ظاهر می شود. در سال 2015 عضو رسمی گروه سی ال سی می شود.

مطالب پیشنهادی: اوه سونگهی؛ خواننده گروه سی ال سی کره جنوبی

ترک گروه و فعالیت سولو

سونگیون در سال 2022 به طور کامل گروه و کمپانی را ترک می کند و در سال بعد نیز به کمپانی دبلیو آی ای دی اینترتیتمنت می رود و به آنها ملحق می شود. او به طور میانگین در طول یک ماه یک ویدیو از رقص خود در آنجا روانه بازار می کند. او در چندین برنامه تلویزیونی نیز حضور پیدا کرده است.

ناگفته ها

جانگ سونگیون در نواختن گیتار بسیار با مهارت است. به زبان ژاپنی نیز تسلط دارد و به طور کامل می تواند صحبت نماید، اما ضعف او دست و پا چلفتی وی می باشد. ورزش کردن را دوست دارد. پیتزا را در میان غذاها بیشتر دوست دارد. در المپیک آیدول رتبه دوم را کسب کرد. بسیار شوخ طبع است. زمانی که دچار استرس می شود سعی می کند برقصد. عاشق گشواره است. خواننده لی هیوری را الگوی خود اعلام کرده است. یکی از ترسوترین عضو گروه معرفی شده است. عاشق خواندن خواننده پرآوازه هیونا می باشد.

مطالب پیشنهادی: چوی یوجین؛ از خوانندگی با گروه سی ال سی تا بازیگری

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

لی چریونگ؛ دنسر، رپر و وکالیست کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

شین ریوجین؛ رقصنده و وکالیست از گروه ایتزی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

چوی جیسو؛ خواننده ای از گروه ایتزی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

هوانگ یِجی؛ وکالیست و خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *