بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

زخمی؛ خواننده‌ی رپ ایرانی

امیرعلی خسروجردی با نام هنری زخمی خواننده رپ ایرانی است. او پس از مهاجرت به انگلستان در سال 2009 میلادی، فعالیت هنری خود را در حوزه‌ی موسیقی رپ آغاز کرده و در این عرصه با افراد بسیاری از جمله مهراد هیدن، علی جیدال، پرهام و … همکاری کرده است. آهنگ “چرا من؟” که به مسائل اجتماعی می‌پردازد، معروف‌ترین ترانه اجتماعی زخمی است.

نام: امیرعلی خسروجردی
نام هنری: زخمی
تاریخ تولد: 1369
ملیت: ایرانی
محل سکونت: ویسبادن، آلمان
وضعیت تاهل: متاهل (سوگند سهیلی)
فرزندان: یک پسر (میراث)
اینستاگرام: (220k) zakhmiofficial

بیوگرافی زخمی

امیرعلی خسروجردی با نام هنری زخمی متولد سال 1369 در تهران، ایران است. پدرش، حسین خسروجردی، یکی از برجسته‌ترین هنرمندان ایران می‌باشد که در حوزه‌ی هنرهای تجسمی و نقاشی فعالیت می‌کند. او در سال 2009 میلادی همراه با خانواده‌اش، با اخذ پناهندگی سیاسی به انگلستان مهاجرت کرد.

زندگی شخصی زخمی

زخمی در چندین آهنگ از جمله “میگذره”، “آینه آینه”، “بمب” با سوگند سهیلی، خواننده مشهور ایرانی، همکاری داشته است. آن‌ها مدتی است که با یکدیگر ازدواج کرده‌اند و صاحب یک فرزند پسر به نام “میراث” می‌باشند.

فعالیت‌های زخمی در موسیقی رپ

زخمی پس از مهاجرت به انگلستان در سال 2009 میلادی، فعالیت هنری خود را در حوزه‌ی موسیقی رپ آغاز کرد. او در این عرصه با افراد بسیاری از جمله مهراد هیدن، علی جیدال، پرهام و … همکاری کرده است. از بهترین آهنگ‌های زخمی می‌توان به “کمین” با مهراد هیدن، “خورشید”، “آرزو”، “راضیم” و “صدامو داری” اشاره کرد. آهنگ “چرا من؟” که به مسائل اجتماعی می‌پردازد، معروف‌ترین ترانه اجتماعی او می‌باشد.

گالری عکس‌های زخمی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

جانگ مینهو؛ خواننده معروف کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی چوی جونگ وون؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین هیون جون؛ بازیگر مرد کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی جین ووک؛ بازیگر اهل کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *