بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

یونس دلفی؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافی یونس دلفی

بیوگرافی

یونس دلفی (Younes Delfi) در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۷۹ در شوش به دنیا آمد. وی بازیکن فوتبال می باشد و تا به امروز به موفقیت های بزرگی دست یافته است. پست تخصصی او وینگر و مهاجم است و هم اکنون برای تیم ملی نوجوانان ایران و استقلال تهران به میدان مسابقه می رود. او یکی از جوانترین لژیونرهای تاریخ فوتبال ایران می باشد. رویال شارلوا نخستین تیم خارجی بود که یونس به آن پیوست. در ادامه این مطلب زندگی شخصی، حواشی و ناگفته های این فوتبالیست موفق کشورمان را می خوانید؛ با مجله شانس همراه باشید.

نام یونس دلفی (Younes Delfi)
ملیت ایران، شوش
شغل بازیکن فوتبال، وینگر و مهاجم
تولد ۱۱ مهر ۱۳۷۹
تیم کنونی استقلال تهران
اینستاگرام younesdelfi
بیوگرافی یونس دلفی

درخشش

یونس فوتبال را در همان سنین کودکی نزد دایی اش آغاز کرد و با پستکاری که داشت توانست به موفقیت های بزرگی برسد. استعداد و توانایی یونس به قدری زیاد بود که در کمتر از یک سال توسط مسئولان باشگاه استقلال خوزستان کشف شد و به این تیم پیوست. در فصل 1394 نقش قابل توجهی در قهرمانی باشگاه استقلال خوزستان داشت و در پی جدایی بازیکنان از این تیم از یک تیم در ایتالیا پیشنهاد دریافت. یونس در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ با قراردادی سه ساله به تیم رویال شارلوا بلژیک پیوست.

مطالب مرتبط: رضا اسدی؛ بازیکن فوتبال ایرانی

رده ملی

یونس در تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران نیز بازی می کند و در رقابت های مهمی در ترکیب اصلی قرار گرفته است. او جوان ترین فوتبالیست لژیونر تاریخ ایران محسوب می شود. همانطور که می دانید این میزان از موفقیت برای فوتبالیستی با این سن و سال بسیار عالی است. از همین رو به نظر می رسد در آینده نه چندان دور شاهد موفقیت های بیشتر او در عرصه باشگاهی و ملی باشیم.

زندگی شخصی

تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

باشگاه ها

  • استقلال خوزستان
  • رویال شارلوا
  • گوریتسا
  • استقلال
  • تیم ملی فوتبال ایران

دستاوردها

  • قهرمانی لیگ برتر با تیم استقلال خوزستان
  • نایب قهرمانی مسابقات فوتبال زیر ۱۶ سال آسیا و…

مطالب مرتبط: نادر الجنداوی؛ فوتبالیست تیم ملی آلمان

اینستاگرام یونس دلفی

همانطور که می دانید اینستاگرام یکی از فضا هایی است که اکثر افراد همانند یونس دلفی در آن به فعالیت می پردازند و هواداران خاص خو را دارند. او در این شبکه مجازی حدودا 51.6 هزار فالوور دارد که این عدد نشان می دهد هواداران او کم نیستند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

یورگن لوکادیا؛ مهاجم جدید پرسپولیس

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مهرداد حسین زاده؛ جراح مغز و اعصاب

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر موفق فولادگر؛ دندان پزشک ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

هومن بهمنش؛ فیلمبردار ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.