بیوگرافی

بیوگرافی یون سان ها؛ خواننده کره ای

یون سان ها

یون سان ها خواننده ی مشهور اهل کشور کره ی جنوبی است و طرفدارهای زیادی در حوزه ی بین المللی دارد. همان طور که می دانید سان ها عضو گروه موسیقی آسترو است و به کمک این گروه توانست به شهرت و محبوبیت برسد. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی شانس با زندگی شخصی و آثار سان ها بیش تر آشنا شوید.

بیوگرافی یون سان ها

سان ها خواننده ی مشهور اهل کشور کره ی جنوبی است که با عضویت در گروه موسیقی آسترو فعالیت به شهرت و محبوبیت فراوانی رسید. او در تاریخ 21 مارس سال دو هزار در شهر سئول کره ی جنوبی به دنیا آمد و توانست به شهرت برسد. سان ها از دوران کودکی و نوجوانی به بازیگری و خوانندگی علاقه ی زیادی داشت و توانست در مدت زمان کوتاه به محبوبیت فوق العاده زیادی دست یابد. سان ها با عضویت در گروه موسیقی آسترو به شهرت و محبوبیت فوق العاده زیادی دست یافت و توانست در میان مردم به شهرت زیادی برسد.

نام و نام خانوادگییون سان ها
تاریخ تولد21 مارس 2000
محل تولدسئول، کره جنوبی
شغلخواننده و بازیگر
اینستاگرامddana_yoon (4M)
بیوگرافی یون سان ها

علت شهرت و محبوبیت سان ها

سانها یکی از محبوب ترین و مشهور ترین خواننده های اهل کشور کره ی جنوبی است. او با عضویت در گروه موسیقی آسترو در میان مردم به شهرت و محبوبیت رسید و توانست در میان مردم طرفدار های زیادی کسب کند. همان طور که می دانید سان ها علاوه بر خوانندگی در حوزه ی بازیگری نیز فعالیت می کند و شهرت دارد. سان ها این روز ها آثار ارزشمندی را در حوزه ی بازیگری و خوانندگی منتشر نموده و شهرت زیادی دارد.

یون سان ها
یون سان ها

عضویت سانها در گروه آسترو

همان طور که می دانید آسترو یکی از مشهور ترین و محبوب ترین گروه های موسیقی کره ی جنوبی است که افراد زیادی در آن عضو می باشند. سانها نیز با عضویت در این گروه موسیقی به شهرت زیادی رسید و توانست نام خود را به عنوان یکی از مشهور ترین خواننده های کره ی جنوبی ثبت کند.

عضویت سانها در اینستاگرام

سانها در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و در این شبکه ی اجتماعی به انتشار عکس ها و ویدیو هایی از خود می پردازد. این روز ها مردم به پیج اینستاگرام سانها سر می زنند و از عکس ها و ویدیوهای او دیدن می کنند. این روز ها سانها دارای 4 میلیون نفر دنبال کننده است و روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی لی دا بین؛ خواننده کره جنوبی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

گانگ دونگ وون؛ بازیگر مشهور کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی یونگ آه؛ بازیگر اهل کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *