بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

یو جونگیون؛ خواننده کره جنوبی

یو جونگیون که با نام هنری جونگیون شناخته می شود، خواننده اهل کره حنوبی است. او اکنون به عنوان یکی از اعضای گروه دخترانه توایس فعالیت می کند و از شهرت بالایی در کره و سایر کشورهای جهان برخوردار است. در ادامه مطلب بیوگرافی، زندگی شخصی و ناگفته های یو جونگیون را می خوانید و با آثار او بیشتر آشنا می شوید؛ با مجله شانس همراه باشید.

زندگینامه

یو جونگیون در 1 نوامبر سال 1996 در شهر سوون کره جنوبی متولد شد. او خواهر کوچکتر بازیگر گونگ سونگیون است. پدرش یو چانگ جون یکی از معروف ترین آشپزهای سنتی کره است. در سال ۲۰۱۸ جونگیون توانست رتبه ۶۶ را از کمپانی معروف TC CANDLER که از سال ۱۹۹۰ وظیفه معرفی کردن زنان و مردان زیبای دنیا را برعهده دارد را از آن خود کند.

نام و نام خانوادگی یو جونگیون
تاریخ تولد 1 نوامبر 1996
محل تولد سوون، کره جنوبی
قد 169 سانتی متر
وزن 49 کیلوگرم
گروه خونی O
اینستاگرام گروه twicetagram (23M)
زندگینامه یو جونگیون

عضویت در توایس

در سال ۲۰۱۵، جونگیون در برنامه سیکستین که برای تعیین اعضای نهایی گروه توایس بود رقابت کرد. در قسمت آخر، او به عنوان یکی از اعضا انتخاب شد. او اکنون به عنوان یکی از خوانندگان اصلی این گروه فعالیت می کند و توانسته به شهرت زیادی دست یابد.

مطالب پیشنهادی: سانا میناتوزاکی؛ خواننده گروه توایس

آثار موسیقیایی

  • Love Line، سال 2017
  • Sweet Talker، سال 2018
  • LaLaLa، سال 2018
  • ۲۱:۲۹، سال 2019
  • Sweet Summer Day، سال 2020

بیماری

در تاریخ ۱۷ اکتبر سال ۲۰۲۰، کمپانی جی وای پی اعلام کرد جونگیون به دلیل مشکلات ناگهانی اضطراب و روحی در ادامه فعالیت‌های توایس برای مدت کوتاهی نخواهد بود. در ۱۸ آگوست ۲۰۲۱ جونگیون به طور موقت و برای بار دوم از فعالیت‌های گروهی توایس به دلیل مشکلات اختلال ترس و اضطراب کنارگیری کرد. او اکنون حال روحی مساعدی دارد و به فعالیت مشغول است.

فعالیت در فضای مجازی

برنامه اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب و جذابی به شمار می رود که امروزه اکثر مردم در این شبکه فعالیت می‌ کنند. برخی برای گذراندن اوقات فراغت و برخی برای کارهایشان از آن استفاده می کنند. گروه توایس از افراد پرطرفدار در اینستاگرام می باشد که دنبال کنندگان زیادی را به دست آورده است. شمار فالوئرهای پیج او در اینستاگرام بیش از 23 میلیون نفر می باشد.

مطالب پیشنهادی: گروه توایس؛ شکل گیری تا شهرت

زندگی شخصی

یو جونگیون مجرد است و با کسی رابطه ای ندارد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

لی جی آه؛ رابطه با جونگ وو سونگ

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

جانوی کاپور؛ علایق و ناگفته ها

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

یسنا میرطهماسب؛ شهرت با ملکه گدایان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

کوان نارا؛ عضو گروه هلو ونوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.