بیوگرافیسریال

سریال ترکی سیب ممنوعه؛ درام عاشقانه

سریال سیب ممنوعه Yasak Elma در ژانر درام عاشقانه به کارگردانی Neslihan Yeşilyurt، نویسندگی Melis Civelek و تهیه کنندگی MED YAPIM | FATİH AKSOY در دو فصل و 47 قسمت ساخته شده و به زبان فارسی نیز دوبله شده‌است.

خلاصه‌ی داستان سریال ترکی سیب ممنوعه

سریال ترکی سیب ممنوعه زندگی دو خواهر به نام‌های زینب و ییلدیز را به تصویر می‌کشد. آن‌ها که علاقه بسیاری به هم دارند، رویا و آرزوهای متفاوتی در زندگ دارند.

در جریان این فیلم ییلدیز با یک شاهزاده به نام ایندر آرگون از طبقه بالای جامعه آشنا می‌شود و از او یک پیشنهاد کاری دریافت می‌کند بطوری که زندگی‌اش به طور کامل دستخوش تغییر می‌شود. ایندر برای خلاص شدن از دست شوهرش (هالیت آرگون) از ییلدیز بهره ببرد و به همین علت یک پیشنهاد وسوسه انگیز به او می‌دهد. ایندر یک زن زیباروی میان سال است که با یک تاجر قابل احترام به نام هالیت ازدواج کرده است. او زن سوم هالیت است و در یک خانه لاکچری بزرگ به همراه پسر و دو دختر خوانده‌اش زندگی می‌کند. هالیت نیز پیش از ایندر دو بار ازدواج کرده و بی آنکه به دو همسر اولش نفقه یا مهریه‌ای بدهد، آنها را طلاق داده‌است.

ایندر می‌خواهد بدون آنکه موقعیت مالی و اجتماعی خود را در جامعه از دست بدهد از هالیت جدا شود، اما نمی‌خواهد به سرنوشت دو همسر اول هالیت دچار شود و به همین دلیل با یک نقشه ییلدیز را استخدام می‌کند. طبق نقشه ایندر، ییلدیز در کنار او برای وارد شدن به یک رابطه‌ی عاشقانه با هالیت در شرکت مشغول به کار می‌شود. ییلدیز در مقابل یک مرد هوس باز، متاهل و تاجری میلیاردر به موفقیت می‌رسد و از او باردار می‌شود. پس از آن ایندر همسرش را به خاطر خیانتی که کرده، مورد سرزنش قرار می‌دهد و در دادگاه تقاضای مهریه‌ای سنگین می‌کند.

در حالی که تمام این اتفاقات در زندگی ییلدیز در حال وقوع است، شرکتی که زینب در آن مشغول به کار است توسط علیهان تاش دمیر خریداری می‌شود. زینب یک دختر زیبارو است که به شدت به ارزش‌های اخلاقی پایبند می‌باشد. علیهان نیز یک تاجر زرنگ، جدی، پولدار و متکبر است. تضاد میان علیهان و زینب باعث ایجاد یک تعامل عاشقانه میان آن دو می‌شود، اما چیزی که زینب نمی‌داند این است که علیهان شریک تجاری و برادر زن دوم هالیت می باشد …

بازیگران سریال ترکی سیب ممنوعه

بازیگران سریال ترکی سیب ممنوعه عبارتند از: عایشه گل چینار، سفاک پاکدمیر، توغچه کوچاک، سینان ارگولو، تالات بولوت، سودا ارگینچی، انور تونا، شوال سام، ادا اجه، نسرین جوادزاده، توانا ترکای، باریش کیلیچ

زمان پخش سریال ترکی سیب ممنوعه

سریال ترکی سیب ممنوعه که در سال ۲۰۱۸ میلادی در دو فصل ۴۷ قسمتی از شبکه فاکس ترکیه پخش شد، از 6 مهرماه 1398 از شبکه‌ی جم تی وی با دوبله فارسی پخش می‌شود. زمان بازپخش این سریال روز بعد از پخش اصلی در ساعت‌های 11:00، 15:00 و 19:00 می باشد.

همچنین این سریال از ۷ مهر 1398 در ساعت ۱۴:۰۰ از شبکه‌ی ریور پخش می‌شود. زمان بازپخش آن نیز در ساعت‌ ۲۲:۰۰ همان روز و ۰۲:۰۰، ۰۶:۰۰ و ۱۰:۰۰ در روز بعد از پخش اصلی می‌باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *