بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

یحیی گل محمدی؛ از معلمی تا فوتبال

یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی یکی از فوتبالیست های موفق کشورمان است. او در دانشسرای تربیت معلم قم در مقطع کاردانی تحصیل کرد. در ابتدا به شغل معلمی مشغول بود ولی به دلیل علاقه به فوتبال مسیر زندگیش تغییر کرد. ایشان در حال حاضر در فوتبال بازنشسته شده است و به شغل مربیگری مشغول است. در ادامه مطالب بهتر دیدیم تا با مجله شانس همراه باشید تا بیشتر با زندگی یحیی گل محمدی آشنا شوید.

بیوگرافی

یحیی گل محمدی در تاریخ 28 اسفندماه 1349در روستایی به نام مرزی میناباد از شهرستان نمین استاد در استان اردبیل به دنیا آمد. برای کسب تحصیلات عالیه به قم مهاجرت کرد. در رشته هنر و زبان دبیر مدرسه شد. به دلیل علاقه به فوتبال به تیم تراکتورسازی رفت و در آن تیم بازی کرد و بعد دوباره به قم برگشت و در تیم هلال احمر به بازی خود ادامه داد.

نام و نام خانوادگییحیی گل محمدی
تاریخ تولد28 اسفند 1349
حرفهفوتبالیست و مربیگری
شروع فعالیتاز سال 1369 تاکنون
ملیتایرانی
بیوگرافی یحیی گل محمدی

باشگاه پورا

این فوتبالیست کشورمان از سال 1369 در تیم هلال احمر قم به میدان رفت و بازی کرد. بعدها با قرارداد چهار ساله ای که با باشگاه پورا بست، به تهران آمد و در این مدت برای این تیم بازی کرد. با تلاش های پی در پی که در او بود، موفق شد با درخشش بسیار یک قرارداد چهار ساله با تیم پرسپولیس ببندد.

مطالب پیشنهادی: آتیه جاوید؛ بازیگر پایتخت فصل 6

زندگی شخصی

یحیی گل محمدی در سال های گذشته با خانم لیلا ازدواج کرد. خانم لیلا اصالتا کرد هستند. ثمره این ازدواج نیز یک فرزند پسر با نام امیرحسین و یک فرزند دختر می باشد. خوشبختان ایشان زندگی پردوامی دارند و تاکنون در کنار همسر و فرزندان خود زندگی می کند.

مربیگری

ایشان از سال 1388 با تیم تربیت یزد شروع به مربیگری کرد. او در این شغل خود بسیار باتجربه و با مهارت است. طوری که برای تیم هایی چون اکسین البرز، تراکتورسازی، صبای قم، نفت تهران، ذوب آهن، نساجی، پرسپولیس و پدید خراسان به عنوان مربی حضور داشته است. ایشان در سال 1394 و 1395 که مربی تیم ذوب آهن بود، تیم او دو بار قهرمان تیم جام حذفی شد.

مطالب پیشنهادی: بهار شاهین؛ بازیگر مجموعه گشت مدرسه

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *