بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

وو جی یون؛ خواننده موفق کره ای

وو جی یون

وون جی یون یکی از خوانندگان برتر کره جنوبی است. او در رشته مدیریت بهداشت از کالج جونیور کیونگبوک در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شد. از سال 2016 حرفه خود را شروع کرد و بعد به موفقیت رسید. در ادامه مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با حواشی و ناگفته های زندگی وو جی یون بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

این خواننده کره ای در 6 ژانویه 1996 در یونگجو در کشور کره جنوبی به دنیا آمد. ایشان دو برادر دوقلو دارد. با نام آد چیلد در دنیا مشهور شده است. او به همراه همکلاسی خود در برنامه سوپراستار کا شرکت کرد و بعد از انتخاب شدن با شرکت شوفر قرارداد بست. از سال 2016 به صورت جدی کار خود را آغاز کرد و به موفقیت رسید.

نام و نام خانوادگیوو جی یون
تاریخ تولد6 ژانویه 1996
حرفهخواننده
شروع فعالیتاز سال 2016 تاکنون
اینستاگرامjiyeon2__
بیوگرافی وون جی یون

خوانندگی

وون جی یون با حضور در شرکت شوفر به شهرت زیادی رسید. با لقبی که با نام آد چیلد بدست آورد، اعلام کرد که می خواهد در سبک خوانندگی خود سبک خاصی وجود داشته باشد.

مطالب پیشنهادی: هیزه؛ خواننده کره ای از شروع تا درخشش

فعالیت سولو

وون جی یون در سال 2020 در یک مسابقه تلویزیونی با نام کینگ آف ماسکد سینگر شرکت کرد. او در همین سال یک آهنگ با نام ایسلند روانه بازار کرد. البته او آهنگ های دیگری نیز با نام های آروم، فا دو و دو دو منتشر کرد و بیشتر شناخته تر از قبل شد.

ناگفته ها

وون جی یون بیشتر یک فرد خجالتی می باشد. به جز خوانندگی در رقص دخترانه نیز بسیار استعداد دارد. به عنوان یک خواننده رپر نیز فعالیت دارد. از پسرانی بیشتر خوشش می آید که آشپزی خوبی داشته باشند. مانند دیگر دختران زیاد به چهره پسران اهمیت نمی دهد و زیبایی برای او ملاک نیست. از فیلم و عکس گرفتن زیاد خوشش نمی آید، زیرا بیشتر خجالتی است. اما از زمانی که در موزیک ویدیوهای خودش شرکت کرد کم کم این خجالتی بودنش کمتر شد.

مطالب پیشنهادی: جی یونگ؛ خواننده کره ای و از اعضای

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

بیوگرافی

بیوگرافی چوی یه نا؛ خواننده و بازیگر کره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *