بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

گروه وانتونز؛ گروه رپ و هیپ هاپ ایرانی

گروه وانتونز از سال 1391 فعالیت حرفه ی خود را در زمینه ی موسیقی رپ و هیپ هاپ با سه عضو اصلی به نام های کوروش (کوری)، سامان (سامی لو) و پدرام (پدی آی) آغاز کرد، اما پس از مدتی پدی به دلیل اختلاف سلیقه‌ و فاصله گرفتن از مسیر حرکتی گروه از وانتوز جدا شد و آرتا و رها به عضویت این گروه درآمدند.

نام گروه: وانتونز
سبک: رپ، هیپ هاپ، آر اند دی
سال فعالیت: 1391
اعضای گروه: سامی لو، کوری، آرتا، رها
اینستاگرام: (196k) thewantonsofficial

بیوگرافی اعضای گروه وانتونز

کوروش نجفی ملقب به کوری متولد اول اردیبهشت 1374 در تهران است. او یک برادر کوچکتر از خود دارد و فرزند اول خانواده می باشد. کوروش فعالیت هنری خود را از 12 سالگی در یک استودیوی خانگی خیلی کوچک آغاز کرد و این فعالیت را از سال 1391 به صورت رسمی با گروه وانتونز ادامه داد.

کوروش خواننده‌ی گروه وانتونز
کوروش خواننده‌ی گروه وانتونز

سامان ملقب به سامی لو متولد 26 مرداد 1374 در تهران است. او تک فرزند خانواده می باشد. سامی لو از 16 سالگی شروع به خواندن کرد و یک سال پس از آن فعالیت خود را در زمینه ی تنظیم و آهنگسازی موسیقی رپ و هیپ هاپ با گروه وانتونز ادامه داد. او در 19 ژوئن 2019 با رها ازدواج کرد.

سامی لو و همسرش رها
سامی لو و همسرش رها

پدرام ایزدپناه ملقب به پدی آی متولد 30 شهریور 1374 در تهران است. او یک برادر بزرگتر از خود دارد و فرزند دوم خانواده می باشد. پدی از 14 سالگی شروع به نوشتن و ضبط موزیک در یک برنامه ی کامپیوتری کرد و در سن 17 سالگی پس از آشنایی با سامی لو و کوری و تشکیل گروه وانتونز فعالیت خود را در عرصه ی موسیقی رپ با آن ها ادامه داد. او پس از مدتی به دلیل اختلاف سلیقه‌ و فاصله گرفتن از مسیر حرکتی گروه از وانتوز جدا شد.

پس از جدا شدن پدی آی از گروه وانتونز، آرتا به عنوان رپکن و رها (همسر سامی لو) به عنوان خواننده ی R&B به عضویت این گروه درآمدند.

اعضای گروه وانتونز دارای سابقه ی همکاری های جداگانه ی با لیتو، جی جی، نسیم، سیجل و کرنلا در پرونده کاری خود می باشند.

بیوگرافی گروه وانتونز

وانتونز به معنای سرکش و لج باز می باشد. این گروه از سال 1391 فعالیت خود را در عرصه ی موسیقی رپ و هیپ هاپ با آهنگ coming soon آغاز کرد. اولین آلبوم این گروه تبر نام دارد. آهنگسازی دو موزیک قدیمی این گروه برعهده ی «تیک تاک» بوده است. گروه وانتونز با همکاری کمپانی 13 مشغول به فعالیت می باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی جئون بورام؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی ریو هوا یونگ؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *