بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

وحید خزایی

وحید خزایی یکی از چهره‌های فضای مجازی است که به خود لقب پسر ایران را داده است. او در آبان ماه 1394 به واسطه‌ی انتشار عکس‌های نامتعارفش با دختران مختلف در تلگرام و کلیپی که در آن‌، دختران در عکس‌ها را خواهر، زن داداش و دختر خاله‌هاي‌ خود معرفی کرده بود به شهرت رسید.

نام: وحید خزایی
تاریخ تولد: 1364
ملیت: ایرانی
محل سکونت: ترکیه، استانبول
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (1m) p1.vahidkhazayi

بیوگرافی وحید خزایی

وحید خزایی متولد سال 1364 در تهران می باشد. به ظاهر تحصیلاتش تا مقطع دیپلم است و در ابتدا گفته می‌شد که یک کارگر ساده در بنگاه معاملات املاک بوده و در حوزه‌ی مانتو و پوشاک زنانه فعالیت می‌کرده است. در آبان ماه 1394 عکس‌هایی از وحید خزایی در تلگرام منتشر شد که در آن‌ها همراه با دختران مختلفی با پوشش‌های نامتعارف بود. وحید خزایی ساعاتی بعد از انتشار این عکس‌ها کلیپی از خود منتشر کرد که در آن دختران در عکس‌ها را خواهر، زن داداش و دختر خاله های خود معرفی می‌کرد که در اثر دزدیده شدن گوشی‌اش لو رفته‌اند. او در این کلیپ عنوان می‌کند که سخت پیگیر ماجراست و پلیس فتا پلیسی است که حواسش به همه چیز است.

دستگیری وحید خزایی توسط پلیس فتا

با انتشار نخستین کلیپ سیل جوک و طنزها به راه می‌افتد و در نهایت پلیس فتا وارد عمل شده و وحید خزایی بازداشت می‌شود. بعد از بازداشت مشخص می‌شود که هیچ شکایتی از طرف او مبنی بر دزدیده شده گوشی‌اش نشده است.

فرار وحید خزایی به ترکیه

بعد از گذشت 9 ماه از بازداشت وحید خزایی، ویدیویی از او در اینستاگرام منتشر شد که در آن خبر خروج خود را از ایران برای همیشه اطلاع می‌داد. گویا او پس از آزاد شدن از زندان به قید وثیقه، نتوانسته رضایت تنها شاکی خود را جلب کند و به ترکیه فرار کرده است.

پناهندگی وحید خزایی در آمریکا

مدتی از فرار وحید خزایی به ترکیه نگذشته بود که گفته شد او درخواست پناهندگی به آمریکا داده و منتظر است به زودی به آمریکا برود.

دستگیری وحید خزایی در ترکیه

وحید خزایی به علت توهین به آتاتورک در یکی از ویدیوهایش توسط پلیس ترکیه بازداشت شد و به مدت یک ماه در زندان به سر برد.

دعوای ساختگی وحید خزایی و داوود هزینه

در مقطعی ویدیوهایی از دعوا و اسلحه کشی داوود هزینه علیه وحید خزایی منتشر شد، خبری که بعدها با هک شدن تلگرام داوود هزینه مشخص شد یک سناریوی نوشته شده از قبل بود. هدف از اجرای چنین سناریویی کسب فالوئر و پرت کردن حواس مردم از نا امنی‌های اخیر داخل کشور (همزمان با سخنرانی روحانی و رییسی در مشهد) بود. او با همراهی وحید خزایی و بهادر وحشی این دعوای ساختگی را دامن زد و برای آن مبلغ کلانی از اسپانسر ناشناس دریافت کرد.

بازگشت وحید خزایی به اینستاگرام

وحید خزایی که مدتی پیش اکانت اینستاگرام خود را غیر فعال کرده‌ بود، از 22 مهر 1398 دوباره فعالیت خود را در اینستاگرام از سرگرفته است.

About author

کارشناسی ارشد مترجمی از دانشگاه تهران، علاقه‌مند به اخبار دنیای هنر، سینما و سلبیریتی‌ها، فعال در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی.
Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی جئون بورام؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی ریو هوا یونگ؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *