بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

وحید قلیچ؛ دروازه‌بان سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران

وحید قلیچ دروازه‌بان سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران است. او در ۱۲ سال حضور خود در پرسپولیس در ۱۷۶ بازی به میدان رفته و در بین دروازه‌بان‌ها بیشترین حضور را در باشگاه پرسپولیس داشته‌ است.

نام: وحید قلیچ
تاریخ تولد: 1336/09/25
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل
فرزندان: سه دختر
اینستاگرام: (54.9k) vahid_qlich

بیوگرافی وحید قلیچ

وحید قلیچ متولد 25 آذر 1336 در تهران، ایران است. او دروازه‌بان سابق پرسپولیس، تیم ملی ایران و باشگاه فوتبال پورا می‌باشد و در ۱۲ سال حضور خود در پرسپولیس در 176 بازی به میدان رفته و در بین دروازه‌بان‌ها بیشترین حضور را در باشگاه پرسپولیس داشته‌ است. وحید قلیچ ۴ پنالتی مهم دربی را مهار کرده است و در دو بازی دربی، در یک بازی فک صورت وی شکست و در بازی دربی دیگری نیز انگشتانش شکست.

مربیگری وحید قلیچ

وحید قلیچ پس از بازنشستگی در سال 2000 میلادی مربی دروازه‌بان پرسپولیس شد. او همچنین علیرضا حقیقی، دروازه‌بان اخیر تیم ملی فوتبال ایران را به نسل جدید فوتبال ایران معرفی کرده است.

شغل وحید قلیچ

با مشاهده تصاویر بارگذاری شده در صفحه اینستاگرام وحید قلیچ این گونه به نظر می‌رسد که او یا در مکانیکی کار می‌کند یا علاقه بسیار زیادی به خودرو و تعمیر آن دارد، اما تاکنون مصاحبه‌ای در این مورد نداشته است.

اینستاگرام وحید قلیچ

وحید قلیچ یکی از چهره‌های است که حضور فعالی در اینستاگرام دارد. ویدیوهایی که او در صفحه‌ی اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است، غالبا رنگ و بوی انتقادی دارد.

وحید قلیچ در کنار دخترانش
وحید قلیچ در کنار دخترانش
Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر فاطمه نعمتی؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد محمدی زاده؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

تیلدا سوینتن؛ بازیگر بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ کانگ هو؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *