بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

د ویکند

د ویکند خواننده کانادایی در سال 2015 با خواندن آهنگی از آلبوم خود با نام کنت فیل مای فیس به موفقیت بالایی رسید. آلبوم بعدی او در سال 2016 با همکاری داف پانک با نام استاربوی روانه بازار شد و طرفداران بسیاری را به سمت خودش جذب کرد. در ادامه این مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی این هنرمند بزرگ بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

ایبل مکنن تسفی با نام هنری د ویکند در 16 فوریه 1990 در کانادا دیده به جهان گشود. او خواننده، ترانه سر و آهنگساز کانادایی می باشد. پدر او مهاجر سیاه پوست بود که در نوزادی او را ترک کرد. در سال 2009 توانست اولین آهنگ خود را با نام دو ایت منتشر کند و سپس در سال 2010 چند آهنگ خود را در شبکه اجتماعی یوتیوب منتشر کرد. د ویکند هیچ گاه از نشان دادن استعدادهایش به مردم خجالت نکشید و روز به روز به تلاش خود نیز افزود.

نام و نام خانوادگی ایبل مکنن تسفی با نام هنری د ویکند
تاریخ تولد 16 فوریه 1990
حرفه ترانه نویس، تهیه کننده موسیقی، خواننده
شروع فعالیت از سال 2010 تاکنون
اینستاگرام theweeknd (48.5M)
بیوگرافی د ویکند

زندگی شخصی

د ویکند در سال 2015 با خانم بلا حدید آشنا شد در فوریه همان سال این زوج روی فرش قرمز برای پنجاه و هشتمین مراسم جایزه گرمی حاضر شدند در سال 2016 متاسفانه از یکدیگر جدا شدند. البته بعد از جدایی هم این زوج هنوز عاشق یکدیگرند اما متاسفانه برنامه هایشان در تضاد یکدیگر است.

مطالب پیشنهادی: امینم؛ سلطان رپ جهان

آهنگسازی

د ویکند اولین آهنگ گروهی خود را در سال 2012 ساخت و منتشر کرد. با اینکه بین بیشتر مردم جهان دارای محبوبیت بالایی بود اما باز خود را از جمعیت پنهان می کرد. در سال 2013 آلبومی با نام کیس لند را منتشر کرد که به جای تصویر خودش از تصاویر زنان روی آن استفاده کرد. در حقیقیت ایشان بسیار خجالتی بود اما با این حال شهرت بسیار زیر بین طرفداران خود پیدا کرده بود اما با خجالتی بودن او دچار مشکل شده بود.

جوایز و افتخارات

د ویکند در سال 2015 توانست آلبوم بیوتی خود را روانه بازار کند که این آلبوم برگرفته از تجربیات احساسی و عاشقانه بود و بسیاری از مردم را تحت تاثیر خود قرار داد. این آلبوم باعث شد که او هفت بار نامزده دریافت جایزه گرمی شود. او برای آهنگ ارند ایت از این آلبوم توانست نامزد بهترین آهنگ در اسکار را برای خود ثبت نماید و در سال 2016 توانست با انتشار آلبوم استار بوی، برنده جایزه گرمی شود.

مطالب پیشنهادی: سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

پادینا کیانی؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیدا خلیق؛ بازیگری جوان و باتجربه

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیرین اسماعیلی؛ بازیگر فعال سینما و تلویزیون

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی عکاسی

مهتاب ثروتی؛ از عکاسی تا بازیگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *