بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

طاها بهمنی؛ چهره مشهور اینستاگرام

طاها بهمنی یکی از بلاگر ها و دابسمش بازهای دنیای مجازی اسـت کـه بـه تازگی خبر تغییر جنسیت او در فضای مجازی وایرال شده اسـت. برای آشنایی بیشتر با طاها، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

نام طاها (تارا)
نام خانوادگی بهمنی
تاریخ تولد 13 آبان 1382
محل زندگی کرج، مهرشهر
رشته تحصیلی معماری
بیوگرافی طاها بهمنی

طاها بهمنی، از دسته افراد فعال و پرحاشیه های در اینستاگرام است که به خاطر ظاهر پسرونه اش جلب توجه زیادی می کند. اسم اصلی او تارا است ولی بعد از این که وارد شبکه های مجازی شد اسم خود را از تارا به طاها تغییر داد و اکثر طرفدارانش او را به این اسم می شناسند. رنگ مورد علاقه او مشکی است. وزن طاها ۵۰ کیلو است و جزء دسته افراد لاغر به حساب می آید. او توانست با ساختن کلیپ و ویدئو های پارکی به همراه دوستانش در اینستاگرام فالوئر های زیادی کسب کنند.

دابسمش سازی

دابسمش هایی که طاها بهمنی، در پیج اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد، بیش تر جنبه سرگرمی دارند. کلیپ های او با پس زمینه ی صدایی کودکانه و میمیک چهره ای کودکانه ساخته شده می شود. او در بعضی از کلیپ هایش از کمک و همراهی برخی از دوستانش مانند، مبین رعیتی و شکیب غلامی بهره برده است.

بیشتر بخوانید: مبین رعیتی؛ چهره اینستاگرامی

فعالیت در اینستاگرام

طاها بهمنی با فعالیت وسیعی که در زمینه ی کلیپ و دابسمش داشت، توانست خود را به یکی از چهره های معروف تامبوی اینستا تبدیل کند. او اکنون 561 هزار دنبال کننده دارد. طرفداران او با گذاشتن ویدئو از طاها او را حمایت می کنند. طاها بهمنی بـه همراه دوستانش لایوهای بسیاری می‌گذارد و موضوع لایو هایشان متنوع اسـت. تعداد زیادی از لایو هایش در مورد تغییر جنسیت و عمل اسـت و سعی می‌کند کسانی کـه در شرایطی مثل خودش هستند را راهنمایی کند.

درآمد

طاها بهمنی از ظرفیت کسب درآمد از اینستاگرام از طریق بالا بردن تعداد فالوئر ها و به تبع آن دریافت سفارش های تبلیغاتی و اشتراک آن ها در پیج اینستاگرامی اش غافل نشده است. او با تهیه و اشتراک گذاری کلیپ های دابسمشی در پیج اینستاگرامی اش، توانست تعداد زیادی دنبال کننده را به پیج شخصی اش جذب کند.

رابطه طاها و رها

طاها بهمنی با دختری به نام رها صادقی در رابطه است و همراه با هم کلیپ هایی را می سازند و هم دیگر را حمایت می کنند. رها صادقی دوست دختر تارا، یک دختر تامبوی معروف در ایران است که مدتی می شود از کشور خود ایران، مهاجرت کرده است. رها از طرفداران جامعه LGBT است.

بیشتر بخوانید: شکیب غلامی؛ چهره اینستاگرامی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

احسان پهلوان؛ فوتبالیست ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

محمد شیری؛ هنرپیشه ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کیم جی اون؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

آیتاچ شاشماز؛ بازیگر مشهور ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.