بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سو سوجین؛ خواننده جوان جی آیدل کره جنوبی

بیوگرافی سو سوجین

سو سوجین رقاص و خواننده کره جنوبی می باشد. او از دبیرستان هنرهای کره فارغ التحصیل شده است. از سال 2018 نیز به عنوان رقاص و وکالیست کار خود را با گروه جی آیدل شروع کرد. در ادامه بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی سو سوجین بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

سو سوجین متولد 9 مارس سال 1998 از شهر گیونگی کشور کره جنوبی می باشد. وی فقط یک خواهر دارد. سوجین با حمایت مادر خود در دوران دبیرستان شروع به آموزش ورزش تکواندو و رقص جاز کرد. در همانجا بود که تصمیم گرفت تا در آینده یک خواننده شود. او دارای قد 164 سانتی متر و وزن 43 کیلوگرم می باشد و گروه خونی O را دارد.

نام و نام خانوادگیسو سوجین
سال تولد9 مارس 1998
محل تولدکره جنوبی
حرفهخوانندگی
بیوگرافی سو سوجین

تست در کمپانی

سوجین با رفتن به کلاس های رقص جاز تصمیم گرفته بود که در آینده خواننده شود. اما دو سالی طول کشید تا پدر خود را راضی کند تا بتواند وارد این حرفه شود. او در ابتدا برای تست به کمپانی دی ان رفت و عضو گروه vividiva شد اما در سال 2015 بود که این گروه را ترک کرد. یکسال بعد به عنوان کارآموز به کمپانی کیوب رفت و در سال 2018 به عنوان رقاص و وکالیست عضوی از گروه جی آیدل شد و کار خود را آغاز نمود.

مطالب پیشنهادی: نیچا یونتاراراک؛ خواننده، مدلینگ و بازیگر تایلندی

رابطه عاشقانه

در سال 2018 کمپانی کیوب تصاویری از وی منتشر کرد و اعلام کرد که سوجین با هم کمپانی خود با نام هویی وارد رابطه عاشقانه شده است. این دو بعد از تایید این موضوع متاسفانه بعد از مدتی که تصاویرشان منتشر شد از یکدیگر جدا شدند و دیگر به این رابطه ادامه ندادند.

ناگفته ها

سو سوجین دارای نام مستعاری با نام گیلاس بود. یکسری از افراد او را مادر گروه می نامیدند، چون همیشه به همیشه به فکر دیگر اعضای گروه بود. وی دستپخت بسیار خوبی داشت. آرایش چهره را به نحو احسن انجام می داد. او هشت تتو در روی بدن خود دارد. به ورزش کردن و نگهداری استایل بدنی خود بدین صورت خیلی علاقه دارد و اهمیت می دهد.

مطالب پیشنهادی: یه شوهوا؛ وکالیست گروه جی آیدل

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *