بیوگرافیحوزه‌ی تجاری

سمیه نور؛ تاجر ایرانی

سمیه نور تاجر و کار آفرین ایرانی ساکن در دبی، امارات متحده عربی است. او در سال 2020 به عنوان شیک‌پوش‌ترین تاجر امارات توسط انجمن زیبایی جهان انتخاب شد. این عنوان به کسانی تعلق می‌گیرد که در عین سادگی و پوشش مناسب، در عرصه‌ی تجارت و فعالیت‌های اجتماعی موفق باشند. سمیه نور امسال موفق به خریداری بخشی از پرده خانه کعبه شده و اعلام کرده است آن را در راستای کمک به مبارزه با بیماری کرونا در ایران، حراج خواهد کرد.

نام: سمیه نور
تاریخ تولد: 15 خرداد
ملیت: ایرانی
محل سکونت: دبی، امارات متحده عربی
اینستاگرام: (323k) somayeh.noor

بیوگرافی سمیه نور

سمیه نور تاجر و کار آفرین ایرانی ساکن در دبی، امارات متحده عربی است. او در امارات به دنیا آمده و در یک خانواده‌ی ثروتمند بزرگ شده است. سمیه نور به زبان فارسی تسلط کامل دارد و در زمینه‌ی نویسندگی نیز فعالیت می‌کند. بیشتر کتاب‌های او موضوع انگیزشی در حوزه کارآفرینی زنان دارند و بانوان را برای حضور موثر در تجارت و اجتماع ترغیب می‌کنند. سمیه نور می‌کوشد به زن‌ها نشان دهد، چطور در جوامع مردسالار خاورمیانه راه موفقیت خود را پیدا کنند و به خودباوری برسند.

سمیه نور کاندیدای شیک‌پوش‌ترین تاجر امارات

سمیه نور موفق شده با استایل شیک، سنگین و درخور توجهش نظر کارشناسان انجمن زیبایی جهان را جلب کند. او در سال 2020 عنوان شیک‌ترین تاجر زن امارات را از آن خود کرد. انجمن زیبایی جهان یک انجمن بین‌المللی است که در کشورهای مختلف به دنبال شیک‌ترین‌ها می‌گردد. این انجمن تاکنون در کشورهایی مانند سوئد، روسیه، اوکراین، سوییس و چند کشور دیگر مراسم انتخاب «شیک‌ترین‌ها» را در چندین بخش برگزار کرده است.

رابطه‌ی سمیه نور با بازیگران و هنرمندان ایرانی

سمیه نور رابطه دوستی و ارتباط نزدیکی با بازیگران و هنرمندان ایرانی دارد و در صفحه‌ی رسمی اینستاگرامش تصایری با لیلا بلوکات، الهام حمیدی، آرش لباف و دیگر هنرمندان را با خود منتشر کرده است.

سمیه نور برنده‌ی مزایده‌ی خرید پرده خانه کعبه

سمیه نور برای اولین بار در مزایده خرید پارچه زربافت خانه خدا شرکت و برنده این مزایده شد.

او در پیامی ویدیویی اعلام کرد با فروش این پارچه در ایام حج و در آستانه عید سعید قربان عواید حاصله را صرف کمک به مسلمانان جهان و ایران در راستای کمک به مبارزه با بیماری کرونا خواهد کرد.

او هدف از این اقدام خیرخواهانه را ثبت نام ایرانیان در میان حامیان مالی نامدار در جهان مانند بیل گیتس یا ایلان ماسک دانست.

سمیه نور همچنین عنوان کرد: “میخوام با این کار کمک کنم به فرآیند کشف درمان و داروی این بیماری منحوس تا بلکه به برکت این تکه از پارچه خانه خدا هر چه سریعتر لباس سلامتی و عافیت برتن تمام بیماران کرونا بشینه
‎این پارچه منقش به آیات طلا بافت در عید سعید قربان از طریق رسانه‌ها رونمایی میشه و طعم خوشگوار و لذت زائد الوصف زیارت این پارچه رو با همه قسمت می‌کنم.”

افشاگری مهدی رستم‌پور درباره‌ی سمیه نور

مهدی رستم‌پور که اخیرا در صفحه اینستاگرام شخصی خود، درباره‌ی سلبریتی‌ها و شاخ‌های اینستاگرامی دست به افشاگری زده، اینبار درباره‌ی سمیه نور افشاگری کرده است.

گالری عکس‌های سمیه نور

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *