بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

سهیل مستجابیان؛ چهره‌ی اینستاگرامی

سهیل مستجابیان یکی از چهره‌های اینستاگرامی است که بواسطه‌ی ساخت و انتشار دابسمش‌هایش در فضای اینستاگرام به شهرت رسیده است.

نام: سهیل مستجابیان
تاریخ تولد: 1361/02/30
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (1m) itsoheil

بیوگرافی سهیل مستجابیان

سهیل مستجابیان متولد 30 اردیبهشت 1361 در شیراز، ایران است. او فارغ التحصیل مهندسی متالوژی از اصفهان می‌باشد و هم‌اکنون در زمینه دکوراسیون داخلی مشغول به کار است. سهیل مستجابیان تنها یک خواهر دارد که در کالیفرنیا تحصیل کرده و داندانپزشک است.

فعالیت‌های هنری سهیل مستجابیان

به گفته‌ی سهیل مستجابیان، او در سنین سه یا چهارسالگی همراه با عموهایش به مهمانی‌ها می‌رفته و برای مهمان‌ها نقش بازی می‌کرده است.

سهیل مستجابیان در سال 1380 با تعدادی از دوستانش گروه هنری “میتوس” را در شیراز راه اندازی کرد. او از سال 1384 بصورت جدی بازی در تئاتر را ادامه داد و با نمایشی به نام “اتو پیای مشکوک” جایزه اول بازیگری استان را گرفت. در سال 1387 با تئاتر “بگرد تا بگردم” در جشنواره دانشجویی، جایزه دوم بازیگری کشور بصورت مشترک به او و نوید محمدزاده تعلق گرفت.

سهیل مستجابیان از سال 1393 از طریق یکی از دوستانش با اپلیکیشن دابس‌مش آشنا شد، اما به علت محدودیت این برنامه خارجی، خودش شروع به پخش صدا و لب خوانی کرد. او در کنار بازی در تئاتر، با ساخت و انتشار دابسمش‌هایش در فضای اینستاگرام به شدت مورد توجه قرار گرفت و به شهرت رسید.

گالری عکس‌های سهیل مستجابیان

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

هوشی؛ عضو گروه سونتین

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

متین کریم زاده؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافیسرگرمی

انیس محمدی؛ همسر حسین ماهینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

آن سو هی؛ روابط عاشقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.