بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

علیرضا سوگنگ؛ یوتیوبر مشهور

علیرضا سوگنگ یوتیوبر مشهور اهل ایران است. او اکنون یکی از یوتیوبرهای مشهور فعال در عرصه فضای مجازی است و شهرت زیادی دارد. اگر قصد دارید با زندگی نامه علیرضا سوگنگ بیشتر آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

علیرضا عزازیل در 8 فروردین ماه سال 1378 در شهر بوشهر متولد شد. او یک خواهر به نام سحر دارد. او دارای اصالتی بوشهری است و پس از مدتی با خانواده به اصفهان رفته و در آن جا بزرگ شده است. علیرضا پس از رسیدن به سن جوانی به کشور عمان مهاجرت کرد و اکنون در آن کشور زندگی می کند.

نام و نام خانوادگی علیرضا عزازیل
تاریخ تولد 8 فروردین 1378
محل تولد بوشهر، ایران
حوزه فعالیت یوتیوبر
اینستاگرام thesogang (1.3m)
یوتیوب SoGang (353K)
بیوگرافی علیرضا سوگنگ

آغاز فعالیت

علیرضا فعالیت حرفه ای خود در زمینه یوتیوبری را در سال 1399 آغاز نمود و به تولید محتوای سرگرمی مشغول شد. او اکنون یکی از پر طرفدارترین یوتیوبرهای ایرانی مشغول در عرصه سرگرمی است و شهرت زیادی در میان مردم دارد.

بیشتر بخوانید: مایکل گرشک؛ یوتیوبر مشهور

فعالیت در یوتیوب

علیرضا این روزها یکی از مشهورترین یوتیوبرهای ایرانی در عرصه فضای مجازی است. او در کانال یوتیوب خود به تولید محتوای سرگرمی مشغول می باشد و توانسته مشترکان زیادی را به کانال شخصی خود جذب کند. او اکنون 353 هزار مشترک در کانال شخصی خود دارد و این آمار روز به روز در حال پیشرفت می باشد.

زندگی شخصی

علیرضا اکنون مجرد است و با کسی رابطه ای ندارد. او اکنون 23 ساله می باشد و مشغول فعالیت در زمینه تولید محتوا است.

فعالیت در اینستاگرام

سوگنگ در صفحه شخصی خود با نام thesogang فعالیت زیادی دارد و به انتشار پست هایی در زمینه سرگرمی می پردازد. او اکنون 1.3 میلیون دنبال کننده دارد. این تعداد برای یک یوتیوبر آمار بسیار خوبی است. با توجه به شهرت و محبوبیت محتوای طنز و سرگرمی به نظر می رسد که شاهد پیشرفت روز افزون او در این فضا باشیم.

بیشتر بخوانید: آماندا سرنی؛ یوتیوبر مشهور آمریکایی

درآمد

علیرضا با فعالیت بلاگری در اینستاگرام و یوتیوب درآمد فوق العاده خوبی دارد. او در صفحه شخصی خود به تبلیغ در پست و اینستاگرام می پردازد و از این راه هم کسب درآمد می کند. با توجه به شهرت علیرضا انتظار می رود که روز به روز شاهد رشد و پیشرفت او در این فضا باشیم.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر رامبد صمیمی؛ متخصص زیبایی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر خلیل فروزان ‌نیا؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

طناز دهقان؛ بازیگر جنجالی ایران

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

سینا عشوری؛ بازیکن پرحاشیه ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.