بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

یه شوهوا؛ وکالیست گروه جی آیدل

بیوگرافی یه شوهوا

یه شوهوا از خوانندگان جوان کشور تایوان است. او از هنرستان هوآکانگ فارغ التحصیل گشت و در هجده سالگی یعنی در سال 2018 حرفه خوانندگی خود را با گروه جی آیدل به عنوان وکالیست شروع کرد. در ادامه بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا زا زندگی یه شوهوا بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

یه شوهوا متولد 6 ژانویه سال 2000 از شهر تائویوان کشور تایوان می باشد. او دارای دو خواهر است که یکی از او بزرگتر و دیگری از وی کوچکتر است. در نوجوانی بود که عاشق بازیگری شد و آرزو می کرد که بتواند در آینده یک بازیگر موفق باشد. به والدین خود گفته بود که روزی او را در تلویزیون خواهند دید و به همین دلیل او برای خود تمرین بازیگری می کرد. قد او 161 سانتی متر و وزن او 45 کیلوگرم است. یه شوهوا دارای گروه خون O می باشد.

نام و نام خانوادگییه شوهوا
سال تولد6 ژانویه 2000
محل تولدتایوان
حرفهخواننده
بیوگرافی یه شوهوا

علاقه به خوانندگی

این هنرمند جوان که در نوجوانی عاشق بازیگری بود، اما با اصرار دوستان خود یک دفعه به کی پاپ نیز علاقه مند گشت و تصمیم گرفت به جای بازیگری به دنبال خوانندگی برود. او به خواننده مشهور هیونا بسیار علاقه داشت و مرتب آهنگ های وی را گوش می کرد و تصمیم گرفت تا او را برای خود الگو قرار دهد.

مطالب پیشنهادی: لوکاس وانگ؛ خواننده از گروه ان سی تی

تست در کمپانی

شوهوا در سال 2016 در تست استعدادیابی کمپانی کیوب شرکت کرد. خوشبخانه او در این تست انتخاب شد و مجبور گشت که برای رسیدن به آرزوهایش به کره جنوبی مهاجرت نماید. دو سال را به کارآموزی گذشت و در سال 2018 به عنوان وکالیست برای گروه جی آیدل انتخاب گشت. او در یک موزیک ویدیو با نام پی ای تی بازی کرد. همچنین به عنوان مدل برای تبلیغات برند آرایشی نیز حضور پیدا کرد.

ناگفته ها

یه شوهوا به شکلات علاقه بسیار دارد. در بین میوه ها هم از توت فرنگی خیلی بدش می آید. سختی زندگی وی در شروع مهاجرت به کره جنوبی بوده است زیرا زبان کره ای را نمی فهمید. یکی از دوستان صمیمی وی الکی نام دارد که عضو گروه سی ال سی می باشد. خوابیدن را بسیار دوست دارد و از آن لذت می برد. بازی پابجی و تماشای درام را هم دوست دارد.

مطالب پیشنهادی: نیچا یونتاراراک؛ خواننده، مدلینگ و بازیگر تایلندی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *