بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیرین اسماعیلی؛ بازیگر فعال سینما و تلویزیون

شیرین اسماعیلی

شیرین اسماعیلی یکی از بازیگران فعال سینما و تلوزیون است که کار خود را با تئاتر شروع کرده و بعد نیز در سریال های تلویزیونی با موفقیت ایفای نقش کرده است و به شهرت بالایی رسید. در ادامه مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی این هنرمند عزیز بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

شیرین اسماعیلی در 18 دی ماه 1360 در تهران به دنیا آمد. او به صورت جدی فعالی خود را از تئاتر شروع کرد و همیشه گفته که تمامی نقش هایی که بهم معرفی میشود را دوست ندارم و قطعا در نقشی که دوست ندارم بازی نخواهم کرد و همیشه معیار این هنرمند عزیزمان خروجی کار خوب است که به یادگار از او باقی خواهد ماند.

نام و نام خانوادگی شیرین اسماعیلی
تاریخ تولد 18 دی ماه 1360
حرفه بازیگر
شروع فعالیت از سال 1386 تاکنون
اینستاگرام shirinesmaili_fan
بیوگرافی شیرین اسماعیلی

بازیگری

شیرین اسماعیلی بازیگری را از بازی در نمایش کافه مک آدم تئاتر شروع کرد و در سال 1390 با دعوت به کار در تلویزیون در فیلم پیدا و پنهان نقش آفرینی کرد و به دلیل کار خوب این هنرمند عزیزمان از ایشان دعوت به کار شد تا در سریال همه چیز آنجاست نیز بازی نماید و باعث افتخار بود که او در کنار بازیگرانی چون امین زندگانی، الهام حمیدی و مهرانه مهین ترابی همکار باشد.

مطالب پیشنهادی: یلدا قشقایی؛ هنرمند عزیز کشورمان

بازی در نمایش خانگی

شیرین اسماعیلی در چند سال گذشته موفق شد در سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی در نقش لیدا در نقطه مقابل مهدی پاکدل بازی کند و این نقش آفرینی اولین تجربه ایشان در نمایش خانگی می باشد که با سر بلندی و موفقیت از آن فارغ شد. در این نمایش او در کنار هدیه تهران، مسعود رایگان و پرویز پرستویی ایفای نقش کرد.

سینما

این هنزمند عزیز کشورمان در بازی در سینما را هم با موقیت گذرانده است و او در مصاحبه ای گفته که از نظر من سینما یک رسانه است و همیشه روی فرهنگ جامعه موثر است، اما باید ببینیم که این سینما چقدر مخاطب دار و آن را به عنوان رسانه قبول خواهند داشت.

ازدواج

شیرین اسماعیلی با بازیگر و کارگردان معروف مهدی صباغی ازدواج کرده است. آقای مهدی صباغی در رشته علوم اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی در مقطع کارشناسی و در رشته شهرسازی از دانشگاه علم و صنعت در مقطع کارشناسی ارشاد فارغ التحصیل شده است و یکی از بهترین بازیگران و کارگردانان کشورمان می باشد و در دانشگاه نیز تدریس می کند.

مطالب پیشنهادی: مهتاب ثروتی؛ از عکاسی تا بازیگری

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ییلدیز چاگری آتیکسوی؛ بازیگر و همسر برک اوکتای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

برک اوکتای؛ بازیگر و مدل مشهور ترکیه

بیوگرافی

سون دام بی؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سرای کایا؛ شهرت با سریال کوکامین آیلسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *