بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

شین ریوجین؛ رقصنده و وکالیست از گروه ایتزی

بیوگرافی شین ریوجین

شین ریوجین رقصنده و وکالیست از کشور کره جنوبی می باشد. وی در رشته رقص از مدرسه هنری هانلیم فارغ التحصیل شد. از هجده سالگی نیز به صورت حرفه ای کار خود را با گروه ایتزی شروع کرد. از کودکی نیز یکی از طرفداران گروه موسیقی گات سون بود. در ادامه بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی شین ریوجین بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

شین ریوجین متولد 17 آوریل سال 2001 از شهر سئول کره جنوبی می باشد. او یک برادر دارد که سه سالی از وی بزرگتر است. والدینش همیشه از او حمایت کردند و بسیار متمول هستند. پدر ایشان رئیس یک بیمارستان خصوصی است و جزو ثروتمندان این کشور محسوب می شوند. این وکالیست سرشناس کره جنوبی دارای قد 164 سانتی متر و وزن 49 کیلوگرم می باشد.

نام و نام خانوادگیشین ریوجین
سال تولد17 آوریل 2001
محل تولدکره جنوبی
حرفهرقصنده، وکالیست
بیوگرافی شین ریوجین

پیش از شهرت

ریوجین در دوران نوجوانی خود عاشق اعضای گروه گات سون بود. اینطور شد که او تصمیم می گیرد که در تست کمپانی شرکت نماید. در سال 2015 در تست آن کمپانی شرکت کرد و پذیرفته گشت. او به مدت چهار سالی را به کارآموزی گذراند. در سال 2017 یعنی در دوران کارآموزی در برنامه ای با نام میکس ناین شرکت نمود و این باعث شد تا توجه همه به او جلب شود. شهرتی که از این برنامه کسب کرد باعث شد تا او مقام اول را از این کمپانی کسب نماید.

مطالب پیشنهادی: هوانگ یِجی؛ وکالیست و خواننده کره جنوبی

علایق

ریوجین از کودکی اعضای گروه گات سون را دوست دارد و طرفدار لی هیوری یکی از خوانندگان گروه آنان می باشد. با یکسری از افراد مانند جیو، بلا، هی جین و هیونجین از گروه های دیگر بسیار ارتباط صمیمی دارد. لازم است بدانیم او در بین حیوانات عاشق گربه ها می باشد و در حال حاضر دو گربه خانگی هم دارد. وی به شغل عکاسی نیز بسیار علاقه مند می باشد و از تماشا کردن فیلم لذت می برد.

ناگفته ها

شین ریوجین بسیار زیبا می رقصد طوری که رقص وی در یک موزیک ویدیو از گروه ایتزی وایرال شد و باعث شهرت وی گشت. در سال 2017 در آلبوم گروهی با نام بی تی اس با نام لاو یورسلف نقش آفرینی کرد که باعث افزایش شهرت او شد. تایپ شخصیتی وی آی ان تی جی می باشد. او را به عنوان باهوشترین فرد در گروه می دانند.

مطالب پیشنهادی: چوی جیسو؛ خواننده ای از گروه ایتزی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

گانگ دونگ وون؛ بازیگر مشهور کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی یونگ آه؛ بازیگر اهل کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *