بیوگرافی

شیما خسروی؛ معمار ایرانی

شیما خسروی، معمار و طراح داخلی، فارغ التحصیل دانشگاه نوشیروانی بابل و کارشناسی ارشد معماری داخلی از دانشگاه هنر Wurttemberg کشور آلمان است. او از سال 1383 بطور رسمی کار معماری و طراحی داخلی را شروع کرده و با دیدگاهی خلاقانه و متفاوت، طراحی‌های خاص و نوین را اجرا می‌کند.

شیما خسروی تاکنون پروژه‌های ویلایی و مسکونی قابل توجهی را در منطقه یک تهران، با سازنده‌های مطرح کشور طراحی و اجرا کرده است. او همچنین در شمال کشور فعالیت‌های خود را در قالب ویلاها و واحدهای لوکس مسکونی بطور همزمان پیش برده است.

نام: شیما خسروی
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (617k) shimakhosravi_org

وبینار آنلاین شیما خسروی

وبینار آنلاین شیما خسروی تحت عنوان “تکنیک‌های طراحی لوکس و چیدمان حرفه‌ای” با همکاری آکادمی بین‌المللی یونیتک و حمایت کمیسیون ملی یونسکو از 26 شهریور 1399 به مدت 3 روز برگزار می‌شود. این دوره آنلاین نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای ندارد و کاملا از پایه آموزش داده می‌شود، در پایان نیز گواهینامه کمیسیون ملی یونسکو صادر می‌شود.

شیما خسروی داور دومین مسابقه‌ی طراحی “بشکو”

مسابقه بشکو با هدف شکوفایی ذوق و هنر طراحان ایرانی برگزار می‌شود تا در ارتباطی تعاملی با صنعت، بتوانند اندیشه خود را در قالب طرح‌ها بیان کرده و گامی برای تجاری سازی ایده‌های خود بردارند. خلق ایده‌های نو با الهام از طبیعت از جمله اهداف این رویداد فرهنگی هنری است. شیما خسروری در دومین مسابقه‌ی طراحی “بشکو” یکی از اعضای هیات داوری این رویداد بوده است.

گالری عکس‌های شیما خسروی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *