بیوگرافیحوزه‌ی اجتماعیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیلا خداداد؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. او برای اولین بار در سال 1378 در فیلم سینمایی “اعتراض” به کارگردانی مسعود کیمیایی به ایفای نقش پرداخت و با بازی در سریال تلویزیونی “مسافری از هند” در سال 1381 به شهرت رسید.

نام: شیلا خداداد
تاریخ تولد: 1359/08/14
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (دکتر فرزین سرکارات، 1389)
فرزندان: یک پسر (سامیار، 1392)، یک دختر (ساتین، 1396)
اینستاگرام: (1.2m) shilakhodadadvafarzinsarkarat

بیوگرافی شیلا خداداد

شیلا خداداد در 14 آبان 1359 در تهران متولد شد. او تک فرزند خانواده می باشد. پدرش ساکن آمریکا و او نیز دارای تابعیت آنجا است. او در رشته‌ی شیمی تحصیل کرده است. شیلا خداداد در سال 1389 با دکتر فرزین سرکارات جراح فک و صورت بعد از جراحی بینی خود ازدواج کرد. فرزند اول آن ها با نام سامیار در 27 آبان 1392 و فرزند دوم آن ها با نام ساتین در 1 فروردین 1396 در آمریکا متولد شدند.

شیلا خداداد سرپرستی 7 کودک را از نظر مالی و تحصیلی بر عهده دارد.

فعالیت‌های شیلا خداداد در عرصه‌ی بازیگری

شیلا خداداد به صورت خیلی اتفاقی در داروخانه با مسعود کیمیایی آشنا شد و برای اولین بار در سال 1378 در فیلم سینمایی “اعتراض” به کارگردانی او به ایفای نقش پرداخت و پس از آن به کلاس های بازیگری علی ژکان رفت. او با بازی در سریال تلویزیونی “مسافری از هند” در سال 1381 به اوج شهرت خود رسید. شیلا خداداد بعد از ازدواج به مدت 4 سال از بازیگری فاصله گرفت. او در سال 1394 با بازی در فیلم سینمایی “بادیگارد” به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و سریال تلویزیونی “بیمار استاندارد” به کارگردانی سعید آقاخانی به عرصه بی بازیگری بازگشت. آخرین فعالیت هنری او در سال 1397 بازی در نمایش خانگی “هیولا” به کارگردانی مهران مدیری می باشد.

مترجمی شیلا خداداد

شیلا خداداد کار مترجمی کتاب نیز انجام می دهد و کتاب هایی برای کودکان ترجمه کرده است. او مجموعه کتاب هایی در 10 جلد با نام “من و مهارت های زندگی” مخصوص بچه های 2 تا 6 سال ترجمه کرده که از طریق انتشارات ابوعطا منتشر شده است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

جانگ مینهو؛ خواننده معروف کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی چوی جونگ وون؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین هیون جون؛ بازیگر مرد کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی جین ووک؛ بازیگر اهل کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *