بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

شرمینه شهریور تهرانی؛ مدل ایرانی_آلمانی

شرمینه شهریور تهرانی مدل ایرانی_آلمانی می‌باشد که در سال ۲۰۰۵ برنده جشنواره زیبایی دوشیزه اروپا در پاریس شده است. او نخستین ایرانی است که تصویرش بر روی جلد نسخه آلمانی مجله پلی‌بوی چاپ شده است.

نام: شرمینه شهریور تهرانی
تاریخ تولد: 1361/08/29
ملیت: ایرانی
محل سکونت: آلمان
وضعیت تاهل: مجرد (توماس کرتشمن، 2010-2009) و (مارکوس کلوسک، 2013-2012)
فرزندان: یک دختر (دالیا، 2013)
اینستاگرام: (60k) shermineshahrivar
قد: 174 سانتی‌متر
وزن: 53 کیلوگرم

بیوگرافی شرمینه شهریور تهرانی

شرمینه شهریور تهرانی متولد 29 آبان 1361 در تهران، ایران است. او فقط یک سال داشت که خانواده‌اش به آلمان رفتند. شرمینه در لیشتن‌بوش در جنوب آخن بزرگ شد. برادرش در آلمان زندگی می‌کند، پدرش در ایران خلبان است و مادرش در 12 ژانویه‌ی 2020 فوت کرده است. او در رشته علوم اجتماعی از دانشگاه آخن مدرک دانشگاهی گرفته و به زبان‌های فارسی، آلمانی، انگلیسی و فرانسوی تسلط دارد.

زندگی شخصی شرمینه شهریور تهرانی

شرمینه شهریور تهرانی تاکنون با خاویر ساموئل، آلبرت دوم موناکو و توماس کرتشمن در رابطه بوده است. او از سال ۲۰۱۲ با مارکوس کلوسک آلمانی در رابطه بود و در ماه اوت ۲۰۱۳ دخترش به دنیا آمد و کمی بعد خبر جدایی او و کلوسک منتشر شد.

شرمینه شهریور تهرانی در عرصه‌ی مدلینگ

شرمینه شهریور تهرانی در یک میهمانی در جزیره‌ی زولت کشف شد. او در آن میهمانی با یانا اینا، دوشیزه ریودوژانیرو در سال ۱۹۹۸، آشنا شد و به پیشنهاد او در مسابقه‌ی زیبایی شرکت کرد. شرمینه پس از کسب موفقیت در رقابت‌های زیبایی جنوب و غرب آلمان، عنوان «ملکه زیبایی آلمان» (Miss Deutschland) را در سال ۲۰۰۴ بدست آورد. او همچنین در مسابقه‌ی دوشیزه بین‌الملل چین اول شد و در ۱۲ مارس ۲۰۰۵ میلادی به نمایندگی از آلمان، در میان ۳۶ دوشیزه از کشورهای دیگر، عنوان دوشیزه اروپا را به دست آورد. موفقیت‌های او برایش قراردادهای تبلیغاتی به‌همراه داشتند. او مدتی به‌عنوان مجری در یک شبکه‌ی تلویزیونی خصوصی کار کرد. پس از آن به نیویورک رفت تا به تحصیل در رشته بازیگری بپردازد. او همچنین از آن زمان فعالیت خود را به‌عنوان مدل آغاز کرده است.

گالری عکس‌های شرمینه شهریور تهرانی

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی کیم میونگ جون؛ خواننده گروه آسترو

بیوگرافی

بیوگرافی پارک جین وو؛ هنرمند کره جنوبی

بیوگرافی

سون جی هیون؛بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

کوان اون بی؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *