بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی موسیقی

شراره فرنژاد؛ بهترین نوازنده ایرانی

شراره فرنژاد

شراره فرنژاد از اهالی تهران بهترین نوازنده این سرزمین است. او در رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شد و به عنوان اولین بانوی ایرانی روی استیج موسیقی رفت و با وارد شدن در گروه آریان توانست به شهرت بالایی برسد و در حال حاضر او بهترین آهنگساز و ترانه سرا می باشد. در ادامه مطلب با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

شراره فرنژاد در 10 آذر 1354 در تهران بدنیا آمد. او در یک خانواده هنری بزرگ شد پدر او بهترین نوازنده و مادرش نیز بهترین خواننده بودند و همسر خاله او یکی از بهترین افراد موسیقی دان بود، برادرش نیز در زمینه موسیقی فعالیت داشت و او به همراه فرزندان خاله خود نیز تصمیم گرفتند به این حرفه به دید تخصصی نگاه کنند و آن را دنبال نمایند تا مانند والدین خود به موفقیت هایی بالایی برسند. البته در حاضر پدر او یک آتلیه عکاسی دارد اما مادرش به حرفه خوانندگی در مجالس ادامه می دهد و در کار خود حرف ندارد.

نام و نام خانوادگیشراره فرنژاد
تاریخ تولد10 آذر 1354
حرفهنوازنده، آهنگساز، ترانه سرا
ملیتایرانی
اینستاگرامshararehfarnejad (77.9K)
بیوگرافی شراره فرنژاد

کار با گروه آریان

شراره فرنژاد درباره گروه آریان می گوید که پیام صالحی که یکی از خوانندگان گروه آریان بود با برادرم دوستی صمیمی داشت و به همین دلیل توسط برادرش به گروه به عنوان نوازنده معرفی می شود و بدین صورت وارد گروه می شود و در ادامه ایشان از هر دو دختر خاله خود به عنوان همخوانی به گروه آریان دعوت می کند و این می شود که گروه آریان بدین صورت شکل می گیرد و یکی از موفق ترین گروه های موسیقی در ایران می شوند.

مطالب پیشنهادی: نیما کرمی؛ مجری توانمند تلویزیون

زندگی شخصی

شراره فرنژاد هنوز ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد است. او همیشه با ازدواج مخالف بوده است و ازدواج را مانعی برای بدست آوردن اهدافش دانسته است و به دلیل دوست داشتن زیاد حیوانات، اکنون دو سگ خانگی دارد و در جایی نیز گفته است که زندگی بدون سگ هایم برایم لذت بخش نیست. البته مدتی است که در رسانه های اجتماعی شایعه ازدواج ایشان را با نوازنده و آهنگساز ایرانی با نام امیر خاص کرده اند ولیکن هنوز صحت آن مشخص نگردیده است.

علایق

شراره فرنژاد بعد از اینکه با گروه آریان شروع به کار کرد و حرفه خود را دنبال کرد بعدها وارد هنر عکاسی در سبک مدلینگ از بانوان شد و آن را به صورت حرفه ای ادامه دارد زیرا به عکاسی هم خیلی علاقه داشت و بعدها یک کافی شاپ برای خود با نام مربع تاسیس کرد و وارد بیزینس شد.

مطالب پیشنهادی: کیم مین جه؛ بازگیر و خواننده رپر کره جنوبی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *