بیوگرافیحوزه‌ی تکنولوژی

شهرزاد رفعتی؛ برترین زن کارآفرین ایرانی_کانادا

شهرزاد رفعتی، مهاجر ایرانی و بنیانگذار و مدیر ارشد شرکت فناوری و سرگرمی “BroadbandTV Corp” واقع در ونکوور، کانادا است که در سراسر جهان از طریق تبلیغات در ویدیوهایی در یوتیوب، فیسبوک و سایر وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها فعالیت می‌کند.

نام: شهرزاد رفعتی
تاریخ تولد: 1979
ملیت: ایرانی
محل سکونت: ونکوور، کانادا
اینستاگرام: (6,134) shahrzad_rafati

بیوگرافی شهرزاد رفعتی

شهرزاد رفعتی متولد سال 1979 در تهران، ایران است. او در سن ۱۷ سالگی برای دست یافتن به آرزویش که ساختن یک شرکت جهانی بود، ایران را ترک و به تنهایی به ونکوور کانادا مهاجرت کرد. شهرزاد رفعتی دارای مدرک کارشناسی علوم رایانه از دانشگاه بریتیش کلمبیا می‌باشد و زبان فرانسوی را در دانشگاه پاریس-سوربن خوانده است.

شهرزاد رفعتی بنیانگذار و مدیر ارشد شرکت فناوری و سرگرمی “BroadbandTV Corp” واقع در ونکوور، کانادا است. او در سال ۲۰۰۵ این کمپانی را بنیانگذاری نمود و در سال ۲۰۱۱ به عنوان مدیرعامل و بنیانگذار آن، در مجله «فست کمپانی»  در طبقه بندی ۱۰۰ خلاق برتر در رتبه ۳۷ قرار گرفت.

درباره‌ی شرکت Broadband TV

شرکت Broadband TV یک شرکت رسانه‌ای و فناوری دیجیتال است که راه حل‌های ایجاد محتوا، توزیع، مدیریت و کسب درآمد را ارائه می‌دهد. شعبه‌هایی از این شرکت در نیویورک، ژاپن، فرانسه، برزیل و هند افتتاح شده است که اصلی‌ترین شعبه‌ی آن متعلق به ونکوور کانادا می‌باشد.

افتخارات و جوایز شهرزاد رفعتی

  • دریافت جایزه کسب و کارهای ونکوور با عنوان ۴۰ فرد موفق زیر ۴۰ سال در سال 2012
  • دریافت جایزه مدیر عامل برتر سال ونکوور در سال 2013
  • دریافت جایزه اجرایی Digi awards با عنوان یکی از موفق ترین بانوان کانادا در سال 2013
  • دریافت جایزه ۲۵ کانادایی مهاجر برتر ۲۰۱۷؛ این جایزه به مهاجران خارجی کانادایی تعلق می‌گیرد که در طول مدت اقامتشان در کانادا موفقیت‌های چشمگیری را کسب و تغییرات مثبتی در این کشور ایجاد کرده باشند.
  • در آخر به مشارکت‌های شهرزاد رفعتی با A&T-Huffington POST-BMG THE NBA – و…. که از شرکت‌های مطرح می‌باشند، می‌توان اشاره کرد.

گالری عکس‌های شهرزاد رفعتی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی جئون بورام؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی ریو هوا یونگ؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *