بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

بیوگرافی شهرام ناظری؛ خواننده ایرانی

بیوگرافی شهرام ناظری

زندگی نامه شهرام ناظری

شهرام ناظری متولد ۲۹ بهمن ۱۳۲۸ در کرمانشاه می باشد. وی خواننده سنتی ایرانی می باشد که صدای بسیار دلنشینی دارد. وی موسیقی دان، آهنگساز نیز است و یکی از استادان بزرگ ایران محسوب می شود. شهرام ناظری، دانش آموخته آزاد موسیقی در محضر اساتید مشهور ایرانی می باشد. مردم به علت لذت بردن از صدای بی نظیر او لقب شوالیه آواز ایران را به وی داده اند. ناگفته نماند که پدر او نیز از صدای خوبی داشته است و از همین رو گفته می شود که صدای دلپذیر شهرام از پدرش به او به ارث رسیده است.

نام شهرام ناظری
ملیت ایران، کرمانشاه
شغل خواننده، موسیقی دان و آهنگساز
سبک موسیقی اصیل ایرانی، موسیقی کردی
تولد ۲۹ بهمن ۱۳۲۸
اینستاگرام shahram_nazeri_official
بیوگرافی شهرام ناظری

شروع خوانندگی

شهرام ناظری از جمله خواندگانی بوده است که از همان دوران کودکی به موسیقی علاقه داشته است. او به کمک پدر و مادرش و تلاش های خودش توانسته است به موفقیت برسد و به یکی از بزرگترین خوانندگان ایران تبدیل شود. شهرام در کودکی ساز سه تار را فراگرفت. نخستین اجرای این خواننده محبوب در دوران کودکی رقم خورد و از او برای خواندن در رادیو دعوت به عمل آمد. شهرام ناظری بعد از نخستین اجرایش در رادیو برای کسب تجربه بیشتر و موفقیت، تلاش خودش را بیشتر کرد تا اینکه توانست به رادیو ملی ایران راه یابد.

آموختن از استادانی بزرگ

شهرام ناظری برای فراگیری بیشتر موسیقی و بهتر خواندن در سال ۱۳۴۵ از محضر استادانی چون عبدالله دوامی، نورعلی خان برومند، عبدالعلی وزیری و… راهی تهران شد. به گفته خود آقای شهرام یکی از افرادی که در رشد او تاثیر بسزایی داشته محمدرضا شجریان بوده است.

شهرت

تقریبا بیشتر مردم شهرام ناظری را می شناسن که دلیل آن صدای خوب وی است. از کسی پوشیده نیست که او یکی از بزرگترین خوانندگان ایران بوده اما اوج شهرت او با منتشر کردن آلبوم آتشی در نیستان همراه بوده است. این آلبوم بازخورد بسیار گسترده ای داشت و سر و صدای زیادی کرد. شهرام ناظری در کنار خواندن تدریس نیز می کند که از این کار لذت می برد و به او آرامش می دهد.

همسر شهرام ناظری یست؟

شهرام ناظری سالیان درازی می شود که ازدواج کرده است. اطلاعات زیادی در مورد زندگی خصوصی آنها در اختیار نداریم. نتیجه زندگی مشترک آنها یک پسر با استعداد به نام حافظ ناظری می باشد. حافظ ناظری در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۵۸ در تهران به دنیا آمده است. او نیز همچون پدرش آهنگساز و خواننده می باشد که طی چند سال گذشته توانسته است بدرخشد.

گزیده ای از آهنگ ها

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *