بیوگرافیحوزه‌ی اجتماعی

شاهین صمدپور؛ مستندساز و گزارشگر اجتماعی مستقل

شاهین صمدپور مستندساز، مجری، کارگردان، تهیه‌ کننده ی تلویزیون و گزارشگر اجتماعی مستقل می باشد. او با مستند تلویزیونی شوک از شبکه ی سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به شهرت رسیده است.

نام: شاهین صمدپور
تاریخ تولد: 1360/11/27
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (1.2m) shahinsamadpoor

بیوگرافی شاهین صمدپور

شاهین صمدپور در 27 بهمن 1360 در تهران متولد شد. او در اینستاگرام خود اعلام کرده که فرزند طلاق است و پدر و مادرش در کودکی از هم جدا شده اند. شاهین صمدپور در رشته ی تکنولوژی آموزشی تحصیل کرده است. او با مستند تلویزیونی شوک از شبکه ی سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به شهرت رسید و در سال 1393 با ساخت مستند سینمایی آقای خاص به چهره ی محبوب تلویزیون و ساخت برنامه هایی چالشی با موضوع جامعه و جوانان تبدیل شد. شاهین صمدپور همچنین در دو تله فیلم فرجام و شکارچی انسان ایفای نقش کرده است.

ممنوع الکاری شاهین صمدپور در تلویزیون ایران

شاهین صمدپور پس از ممنوع الکار شدن در تلویزیون ایران به تلویزیون تی وی پلاس پیوست. او اکنون فعالیت خود را از طریق انتشار مستندهای اجتماعی و بدون سانسور در اینستاگرامش ادامه می دهد. حوزه‌های اصلی که او به صورت تخصصی به آن می‌پردازد حوزه ی کودکان می‌باشد. شاهین صمدپور علاوه بر فعالیت در این حوزه در سایر موضوعات اجتماعی مثل فیلترینگ تلگرام، حادثه سانچی، مشکلات بی آبی و فقر خرمشهر و گرانی بلیت‌های هواپیما و …فعالیت کرده است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر فاطمه نعمتی؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد محمدی زاده؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

تیلدا سوینتن؛ بازیگر بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ کانگ هو؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *