بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

شاهین لو؛ یکی از اعضای گروه تی ام بکس

شاهین لو یکی از اعضای گروه رپ فارسی تی ام بکس می باشد. او که در شهر کپنهاگ کشور دانمارک زندگی می کند، از سال 2006 میلادی فعالیت حرفه ی خود را در زمینه ی موسیقی رپ با گروه تی ام بکس آغاز کرده است.

نام: شاهین لو
تاریخ تولد: 1362/03/26
ملیت: ایرانی
محل سکونت: کپنهاگ، دانمارک
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: shahinlooo (199k)

بیوگرافی شاهین لو

شاهین لو متولد 26 خرداد 1362 در تهران می باشد. او در سن 17 سالگی به همراه خانواده ی خود به دانمارک مهاجرت کرده و یک برادر کوچکتر و یک خواهر بزرگتر از خود دارد. شاهین لو تا دوم دبیرستان درس خوانده و پس از مهاجرت به دانمارک به علت نداشتن علاقه به درس، تحصیل را رها و در شغل های آزاد کار کرده است. او علاوه بر خوانندگی یک رستوران فست فود نیز داشته است.

فعالیت های شاهین لو در عرصه ی موسیقی

شاهن لو از سال 2006 میلادی فعالیت حرفه ی خود را در زمینه ی موسیقی رپ با گروه تی ام بکس آغاز کرده است. اعضای این گروه در سال 2007 میلادی با انتشار دو آهنگ به نام های خانوم ببخشید و دختر بندر وارد عرصه ی موسیقی شدند و در سال 2008 میلادی برای اولین بار به اجرای کنسرت در شهرهای مختلف دانمارک پرداختند. آلبوم های منتشر شده از این گروه شامل اتاق انتظار با 8 آهنگ، دنیا کافی نیست با 15 آهنگ و سلسله با 9 آهنگ می باشد.

فعالیت شاهین لو در اینستاگرام

شاهین لو در صفحه ی اینستاگرام خود 124 هزار فالوئر دارد و از آن برای معرفی سایت شرط بندی ps11bt استفاده کرده است. او علاوه بر خوانندگی، از طریق این سایت نیز درآمد کسب می کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سرشه رونان؛ بازیگر ایرلندی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ جه ریم؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

عاطفه نوری؛ بازیگر جوان ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

غزاله جزایری؛ بازیگر محبوب ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *