بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

شهاب کاشفی‌نژاد؛ مدل ایرانی

شهاب کاشفی‌نژاد، فتو مدل و فیتنس مدل ایرانی است. او در ايران با برندهای مسيح زاد، جواهری زمردی، مارال چرم، ال‌آرسی و … و در خارج از ایران با برندهای ساعت دنيل ولينگتون (Daniel Wellington)، محصولات گلد بلك (GoldBlack) در آلمان، ساعت آمانت (Amant) در پاريس، ساعت بل بل (BulBul Watch) در دانمارك و برند سوئدی لباس كاس استور (COS) همکاری کرده است.

نام: شهاب کاشفی‌نژاد
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
اینستاگرام: (22k) shahabkashefinezhad
قد: 178 سانتی‌متر
وزن: 68 کیلوگرم

بیوگرافی شهاب کاشفی‌نژاد

شهاب کاشفی‌نژاد با قد ۱۷۸ سانتی‌متر و‌ وزن ۶۸ کیلوگرم، فتو مدل و فیتنس مدل ایرانی است. او در تهران متولد شده و از کودکی به حرفه‌ی مدلینگ علاقمند بوده است. اصلی‌ترین مشوق او در زندگی مادرش بوده که یک دوربین عکاسی حرفه‌ای برایش خریده است. شهاب کاشفی‌نژاد با عکاس‌هایی که از خود می‌گرفته‌، در نهایت چند پیشنهاد مدلینگ دریافت می‌کند و به این ترتیب فعالیت خود را در حوزه‌ی مدلینگ آغاز می‌کند. او از جمله کسانی است که در اولین فشن شوی رسمی ایران حضور داشته است.

شهاب کاشفی نژاد در ايران مدل برندهای مسيح زاد، جواهری زمردی، مارال چرم، ال‌آرسی و … و در خارج از ایران با برندهای ساعت دنيل ولينگتون (Daniel Wellington)، محصولات گلد بلك (GoldBlack) در آلمان، ساعت آمانت (Amant) در پاريس، ساعت بل بل (BulBul Watch) در دانمارك و برند سوئدی لباس كاس استور (COS) بوده است.

شهاب کاشفی‌نژاد علاوه بر مدل بودن، یک ورزشکار حرفه‌ی است. او در سال ۲۰۱۱ در رشته‌ کاراته مقام قهرمانی جوانان کشور را به دست آورد، اما در نهایت فعالیت خود را در رشته‌ی فیتنس ادامه داد.

گالری عکس‌های شهاب کاشفی‌نژاد

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مژگان صیادی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین وون هو؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مایکل فاسبندر؛ بازیگر آلمانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

همایون غنی‌ زاده؛ کارگردان ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *