بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

شقایق محمودی؛ واینر اینستاگرام

شقایق محمودی یکی از بلاگران طنز و واینرهای فضای مجازی است که توانسته در میان مردم ایران به شهرت زیادی دست یابد. این دختر جوان دارای استعداد زیادی در زمینه مسائل طنز است و ویدیوهای او معمولا بازخورد خوبی دریافت می کنند. اگر قصد دارید با زندگی نامه شقایق محمودی بیشتر آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

شقایق محمودی هنرمند طنز در فضای مجازی مانند اینستاگرام و تیک تاک است. او در 15 مهر سال 1380 در شهر اهواز متولد شد. شقایق متولد اهواز است اما اصالتا کرد می باشد. این هنرمند جوان در رشته تربیت بدنی درس خوانده است اما به دلیل علاقه و استعداد در تولید محتوای طنز، به فعالیت واینری در فضای مجازی مشغول است. ویدیوهای شقایق معمولا دارای تم خز هستند و آداب و رسوم ایران را به شکلی جالب مطرح می کنند.

بیشتر بخوانید: سرنا امینی؛ واینر معروف اینستاگرام

فعالیت در اینستاگرام

شقایق محمودی اول پست اینستاگرام خود را در 2 نوامبر سال 2019 منتشر کرد که در بردارنده عکس او بود. وی مدتی بعد تصمیم گرفت شانس خود را در زمینه تولید محتوای طنز امتحان کند و به این کار مشغول شود. او اولین پست خود با محتوای طنز را در 28 مارس 2020 منتشر کرد که زمینه ساز پیشرفت او شد. شقایق در مدت کوتاهی توانست به شهرت زیادی دست یابد و دنبال کنندگان پیچ خود را به 1.5 میلیون برساند. او در بیوگرافی اینستاگرام خود نوشته: «بازیگر و مموتی و سبک متفاوتش». برای مشاهده ویدیوهای طنز شقایق محمودی می توانید به اینستاگرام او مراجعه کنید که در ادامه متن پیوست شده است.

اینستاگرام شقایق محمودی: shaqayeq.mahmoodi

عکسی از شقایق محمودی در حال تولید محتوا

محتوا

شقایق در صفحه خود به انتشار ویدیوهای طنز با موضوع خز مشغول است و در آن آداب و رسوم ایرانی، مدرسه های ایران و … را به شیوه ای بامزه به تصویر می کشد. یکی از بهترین ویدیوهای او «مولودی ایرانی» است که در زمان خود بسیار درخشید. این ویدیوی بامزه ماجراهای یک مولودی ایرانی را به تصویر می کشد.

درآمد

او با انتشار پست و ویدیو توانست به میزان زیادی دنبال کننده (1.5 میلیون نفر) دست یابد. این تعداد فالوئر باعث می شود که بتواند تبلیغات زیادی بگیرد و به ازای آن ها درآمد خوبی کسب کند.

بیشتر بخوانید: مستر چشمک؛ بلاگر مشهور اینستاگرام

زندگی شخصی

شقایق امینی اکنون 20 ساله است و به فعالیت ورزشی و تولید محتوای طنز بسیار علاقه دارد. او مجرد می باشد و تا کنون ازدواج نکرده است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

دی‌جی خالد؛ رپر آمریکایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سم اسمیت؛ خواننده بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

استینگ؛ خواننده راک

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی نویسندگی

مل گیبسون؛ بازیگر و کارگردان آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *