بیوگرافیحوزه‌ی سبک زندگی

شبنم شاهرخی

شبنم شاهرخی ورزشکار و یک چهره ی اینستاگرامی است. او در سال 2014 میلادی در مسابقات جهانى كيك بوكسينگ سازمان ايسكا در كشور پرتقال موفق به كسب مدال نقره جهانى در رشته ی كيک بوكسينگ و در سال 2015 میلادی موفق به كسب مدال نقره در مسابقات جهانى هنرهاى رزمى تركيبى در كشور اسپانيا شد.

نام: شبنم شاهرخی
تاریخ تولد: 1362/03/24
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (سید احمد معین شیرازی 1389)
فرزندان: نیوان (1395)، دلوان (1397)
اینستاگرام: (770k) shabnamshahrokhi

بیوگرافی شبنم شاهرخی

شبنم شاهرخی متولد 24 خرداد 1362 می باشد. او فارغ التحصيل رشته ی ادبيات فرانسه از دانشگاه آزاد اسلامی است. برادرش سهیل افلاکی، تاتوکار و مالک برند پوشاک ذغال، است.

شبنم شاهرخی در کنار برادرش، سهیل افلاکی
شبنم شاهرخی در کنار برادرش، سهیل افلاکی

زندگی شخصی شبنم شاهرخی

شبنم شاهرخی در اسفند 1389 با سید احمد معین شیرازی با نام مستعار پيكاسو، مدیر بخش آسیای سازمان ایسکا (ISKA)، ازدواج کرده و در اردیبهشت 1395 فرزند اول خود به نام نیوان و در شهریور 1397 فرزند دوم خود به نام دلوان را به دنیا آورده است.

شبنم شاهرخی در کنار خانواده‌اش
شبنم شاهرخی در کنار خانواده‌اش

فعالیت های ورزشی شبنم شاهرخی

شبنم شاهرخی از سال 1383 به ورزش روى آورده و از سال 1386 با مربیگری کتی خطایی در رشته هاى فيتنس و كيك بوكسينگ مشغول به فعاليت مي باشد و از سال 2010 با تمرينات كراسفيت آشنا شده و به اين رشته مسلط است. زندگى ورزشى او پس از آشنايى و ازدواج با همسرش شكل جديدترى به خود گرفت. او با استفاده از نفوذ همسر خود در این سازمان که از بزرگترین سازمان های ورزش کیک بوکسینگ می باشد، تصميم به شركت در مسابقات بين المللى كيک بوكسينگ گرفت. شبنم شاهرخی در سال 2014 در مسابقات جهانى كيك بوكسينگ سازمان ايسكا در كشور پرتقال موفق به كسب مدال نقره جهانى در رشته كيک بوكسينگ شد و در سال 2015 موفق به كسب مدال نقره در مسابقات جهانى هنرهاى رزمى تركيبى در كشور اسپانيا شد. از آنجایی که سازمان ایسکای ایران مجوز فعالیت دارد، بنابراین فرد اعزامی از سوی این سازمان باید پایبند به قوانین جمهوری اسلامی باشد و در این قوانین نیز حفظ حجاب توسط بانوان در زمان انجام مسابقات الزامی است. به همین دلیل شبنم شاهرخی تمامی قوانین جمهوری اسلامی را در مسابقات جهانی رعایت نمود، اما حمایتی از او صورت نگرفت و این مسابقات پوشش خبری داده نشد.

فعالیت های شبنم شاهرخی در اینستاگرام

شبنم شاهرخی در صفحه ی اینستاگرام خود حدود 903 هزار نفر فالوئر دارد. او از صفحه ی اینستاگرام خود برای انتشار مطالب اجتماعی استفاده می کند و برخلاف گفته ی خودش با استفاده از تبلیغات از آن بهره ی اقتصادی می برد.

محکومیت شبنم شاهرخی و همسرش به ۱۶ سال زندان

سیداحمد معین شیرازی معروف به پیکاسو، در ویدیویی که در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، توضیح داد به دلیل متهم شدن به چهار اتهام همراه با همسرش، در شهریور ۱۳۹۸ مجبور به خروج از کشور شده‌اند. آن‌ها متهم به «فعالیت تبلیغی علیه نظام»، «اشاعه فساد و فحشا»، «جریحه‌دار کردن عفت عمومی» و «انتشار محتوای مبتذل و مستهجن» هستند. مستندات و مصادیق این اتهامات برگرفته از محتویات اینستاگرام پیکاسو و شبنم شاهرخی بوده‌اند.

پیکاسو و همسرش از سوی ماموران وزارت اطلاعات طی دو جلسه بازجویی شده‌اند و پس از آن، پرونده آن‌ها به دادسرای زندان «اوین» ارسال شده است. شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی «ایمان افشاری» به شکل غیابی این زوج را برای چهار اتهام، به ۱۶ سال زندان محکوم کرده است.

مجازات آن‌ها مربوط به اتهام اشاعه فساد و فحشا است که پیکاسو معین برای این اتهام، به هفت سال و شبنم شاهرخی به شش سال زندان محکوم شده‌اند.

شبنم شاهرخی در شهریور ۱۳۹۸، به همراه خانواده‌اش از ایران خارج شد و از آن زمان تاکنون در ترکیه زندگی می‌کند.

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی کیم میونگ جون؛ خواننده گروه آسترو

بیوگرافی

بیوگرافی پارک جین وو؛ هنرمند کره جنوبی

بیوگرافی

سون جی هیون؛بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

کوان اون بی؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *