بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

سید احمد معین؛ آقا زاده بوکسور

سيد احمد معين شيرازي فرزند آخوند حکومتی سید حسن معین شیرازی است که مدتی به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران درباره “سبک زندگی اسلامی” سخنرانی و تئوری‌پردازی می‌کرد. او اکنون پیکاسوی ورزش های رزمی جهان است. با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی این جوان ورزش کار بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

سيد احمد معين شيرازي در اسفند ماه سال 1356 و در خانواده اي معروف در ايران متولد شد. او فرزند چهارم این خانواده است. سید احمد در کیوکوشین، فول کنتاک، کاراته و ساندا کار کرده و حالا به یک فایتر تمام قد تبدیل شده است. او در کودکی دوست داشت بازیگر شود و خانواده آرزوی پزشک شدن او را داشتند.

نام و نام خانوادگی سید احمد معین شیرازی
نام پدر سید حسن معین شیرازی
قد 180 سانتی متر
وزن 74 کیلوگرم
سبک کیک بوکسینگ
لقب پیکاسو
بیوگرافی سید احمد معین شیرازی

طبق گفته های اطرافیان او هيچ گاه اهل فعاليت هاي ورزشي نبود و حتي بچه تنبلي هم به حساب مي آمد. او همواره عاشق سينما بود و بيش از همه از فيلم هاي رزمي لذت مي برد. او مي گويد:

مجموعه کوچکي از فيلم هاي جکي چان را در خانه جمع آوري کرده بودم و هر کدام از آنها را حداقل دويست بار ديده بودم!

برادر سید احمد معین کیست؟

سیداحمد مدعی است که برادرش از جانبازان جنگ ایران و عراق است. بر اساس تصاویری که در اینستاگرام او منتشر شده، وی قادر به راه‌رفتن نبوده و به دلیل آثار جراحت باقی مانده از جنگ، با ویلچر تردد می‌کند.

آغاز فعالیت های ورزشی

در سيزده سالگي دلش مي خواست قهرمان هنرهاي رزمي شود و به همين دليل به يک باشگاه آموزش کاراته در تهران رفت. با استفاده از استعدادهاي ذاتي اش وي زندگي ورزشي خود را به درستي آغاز کرد و در سن پانزده سالگي تبديل به يکي از بهترين فايترهاي نوجوان در ايران گرديد.

تحصیل در پاکستان

او به خاطر اصرارهاي خانواده اش مجبور شد در شانزده سالگي ايران را ترک کرده و به پاکستان برود تا در يکي از دانشگاه هاي اين کشور به تحصيل در رشته طب سوزني بپردازد. اين رشته، يک دوره پنج ساله بود اما پيکاسو که توانسته بود دوره چهار ساله دبيرستان را در دو سال به اتمام برساند خيلي راحت اين دوره پنج ساله را هم در مدت سه سال و نيم به پايان برد و با مدرک دکترا به کشورش بازگشت.

فعالیت ورزشی حرفه ای

زندگي حرفه اي پيکاسو در سال 2000 و با حضور در آکادمي ورزش اسکرا در آلمان و شهر هاگن آغاز گرديد. بعد از يک سال وي تصميم به ترک اين آکادمي گرفت و به مدرسه رزمي ديگري در آگسبورگ پيوست جايي که در آن از سن سي (داووت سيدال) که يکي از بهترين استادان اين رشته در آلمان محسوب مي شد تعليمات بسياري را فرا گرفت. در سال 2001، او عناوين قهرماني WIKA و WKA را بدست آورد و توانست در مسابقات جهاني WIKA در رشته کيک بوکسينگ شرکت کند. در سال 2002، او عنوان قهرماني WTKL را در اروپا و در رشته تاي بوکسينگ و سپس عنوان جهانيWTKL را در همين رشته و با مقررات K-1 از آن خود کرد.

فعالیت در اینستاگرام

او در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد و علاوه بر تیک آبی، 593 هزار دنبال کننده نیز دارد. او در صفحه شخصی خود اطلاعات مختلفی از جمله ورزشی، شخصی و سیاسی منتشر می کند.

بیشتر بخوانید: شبنم شاهرخی

زندگی شخصی

همسر سید احمد معین شیرازی فردی به نام شبنم شاهرخی است که هیچ اعتقادی به حجاب نداشته و تصاویر بی‌حجاب وی در اینستاگرام به وفور یافت می‌شود. این زوج دارای دو فرزند هستند. گفته می‌شود خواهر سید احمد نیز با نام مستعار سوفیا در انگلیس ساکن است. او نیز اعتقادی به حجاب و سبک زندگی اسلامی ندارد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *