بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سرای کایا؛ شهرت با سریال کوکامین آیلسی

سرای کایا

سرای کایا یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ترکیه است که در رشته بازیگری مرکز هنری صدری آلیشیک تحصیل کرده است. در بیست و یک سالگی هم با حضور در مجموعه سریال کوچه آرامش حرفه بازیگری را آغاز کرد و بعد از دو سال به اوج شهرت رسید. در ادامه مطالب بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با ناگفته های سرای کایا بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

سرای کایا در فوریه 1991 در استانبول ترکیه به دنیا آمد. در یک خانواده کم جمعیت بزرگ شد و دارای یک برادر بزرگتر از خود است و در اواخر سال 2019 پدر خود را از دست داد. در کودکی همیشه سعی می کرد که رفتار مردم را تقلید نماید، اما نمی دانست این حرفه همان حرفه بازیگری می باشد. بعدها والدینش او را حمایت کردند تا به خواسته خود برسد. او بسیار پرانرژی است و با هر بهانه ای سعی می کند شادی را وارد زندگی خود کند.

نام و نام خانوادگیسرای کایا
تاریخ تولد4 فوریه 1991
حرفهبازیگری
شروع فعالیتدر سال 2012
اینستاگرامseraykaya
بیوگرافی کایا سرای

از میکاپ تا بازیگری

به دلیل علاقه به بازیگری در کنار درس خواندن و کار کردن برای دوره های بازیگری در مرکز هنری صدری آلاشیک ثبت نام کرد و دوره بازیگری را با موفقیت در آنجا طی کرد. در بیست و یک سالگی با حضور در مجموعه کوچه آرامش کار و حرفه خود را آغاز کرد. چهره جذاب و بازی خوبی که داشت باعث شد تا نمره کاملی از منتقدین دریافت نماید. به همین دلیل سری بعد او را برای بازی در مجموعه تلویزیون دعوت به کار کردند و اینطور بود که وارد قاب تلویزیون شد.

مطالب پیشنهادی: نصرت باروچا؛ بازیگر هندی از شروع تا علایق

شهرت

این هنرمند در سال 2014 با نقش آفرینی در مجموعه کوکامین آیلسی در نقش میرای به اوج شهرت رسید. او در این مجموعه در کنار هنرمندانی چون بوسه آرسلان، فسون کوستاک و گوکهان آلکان بازی کرد.

رابطه عاشقانه

سرای مدتی با بازیگر مشهور که همبازی خود بود با نام گوکهان آلکان وارد رابطه عاشقانه شد. اما متاسفانه این رابطه به سرانجامی نرسید و این دو از هم جدا شدند. بعد از چند سال با بسکتبالیست مشهور کشور خود با نام بیرکان باتوک وارد رابطه عاشقانه شد و رابطه این دو تاکنون نیز ادامه دارد.

مطالب پیشنهادی: پارک بوم؛ خواننده کره جنوبی از شروع تا درخشش

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *