بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سارا و نیکا فرقانی اصل؛ بازیگران دوقلوی سریال پایتخت

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر از هشت ماهگی با بازی در سریال “دوباره زندگی” به کارگردانی نادر مقدس وارد عرصه‌ی هنر شدند و از سال 1390 با بازی در 6 فصل از مجموعه تلویزیونی “پایتخت” به کارگردانی سیروس مقدم به شهرت رسیدند.

نام: سارا فرقانی اصل، نیکا فرقانی اصل
تاریخ تولد: 1383/05/08
ملیت: ایرانی
محل سکونت: سوئد
اینستاگرام: (449K) saraforghaniofficial (383k) ، nikaforghaniofficial

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. پدر آن‌ها فوتبالیست بوده و در لیگ جوانان در تیم‌های عقاب و راه آهن به مدت 15 سال بازی کرده است. سارا و نیکا در سال 1392 پس از بازی در فصل دوم سریال “پایتخت” همراه با خانواده برای ادامه‌ی تحصیل به کشور سوئد مهاجرت کردند.

پدر و مادر واقعی سارا و نیکا فرقانی اصل
پدر و مادر واقعی سارا و نیکا فرقانی اصل

اولین تجربه‌ی بازیگری سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل از هشت ماهگی با بازی در سریال “دوباره زندگی” به کارگردانی نادر مقدس وارد عرصه‌ی هنر شدند. آن‌ها در این سریال نقش دو خواهر را ایفا می‌کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی از آن‌ها در خانواده‌ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی زندگی می‌کرد.

شهرت سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل با داشتن تجربه‌ی بازیگری در نوزادی، از طریق رسول حاتمی برای بازی در سریال “پایتخت” به سیروس مقدم معرفی شدند و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد برای بازی در نقش دوقلوهای “پایتخت” انتخاب شدند. سارا و نیکا در این سریال نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می‌کنند. سریال تلویزیونی “پایتخت” به کارگردانی سیروس مقدم و با طراحی و بازی محسن تنابنده، مجموعه‌ی با 6 فصل است که فصل اول آن در نوروز ۱۳۹۰ از شبکه ۱ سیما پخش شد و پس از کسب موفقیت، فصل‌های بعدی آن در نوروز سال‌های 1392، 1393، 1394، 1397 و 1399 از این شبکه پخش شد.

افشاگری امین فردین در رابطه با زندگی شخصی سارا و نیکا فرقانی اصل

امین فردین، خبرنگار و مستند ساز ایرانی مقیم آلمان است که اخیرا به تولید برنامه‌های جنجالی و افشاسازی پیرامون اشخاص و موضوعات مختلف می‌پردازد. او این‌بار در سری جدید برنامه‌ی “پشت پرده” به افشاگری علیه سارا و نیکا فرقانی اصل پرداخته و عکس‌ها و ویدیوهایی از زندگی شخصی آن‌ها منتشر کرده است.

گالری عکس‌های سارا و نیکا فرقانی اصل

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *