بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمیویدیو

سارا عابدی؛ یوتیوبر ایرانی

سارا عابدی یوتیوبر مشهور ایرانی است که در زمینه چالش های مختلف فضای مجازی فعالیت می کند. سارا علاوه بر فعالیت در یوتیوب، در اینستاگرام نیز فعالیت گسترده ای دارد و توانسته نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی بیشتر با این بانوی زیبا و پر انرژی ایرانی با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

سارا عابدی بانوی جوان و زیبای ایرانی است که در زمینه تولید ویدیوهای سرگرمی در یوتیوب فعالیت می کند. او در 31 اردیبهشت ماه دهه 60 در تهران متولد شد. این بانوی جوان به تولید محتوای سرگرمی در یوتیوب مشغول است. سارا در ویدیوهای خود به توضیح مسائل مختلف آرایشی، بهداشتی، موسیقیایی و … می پردازد و توانسته از این طریق مخاطبان زیادی را به صفحات خود جذب کند. با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگیسارا عابدی
حوزه فعالیتیوتیوبر
اینستاگرام1saraabedi (12.3K)
یوتیوبsara abedi (8.08K)
بیوگرافی سارا عابدی

عضویت در کنارتیم

سارا عابدی به عنوان یکی از اعضای گروه مشهور کنارتیم در یوتیوب مشغول فعالیت است. این گروه از پنج نفر به نام های محمد بی باک، سارا عابدی، آیدین توسلی، ایمان توسلی و فاطمه بزازان تشکیل شده است. آن ها در کنار هم به تولید محتوای سرگرمی در یوتیوب می پردازند و توانستند به طرفداران خوبی برسند.

بیشتر بخوانید: ایمان توسلی؛ بلاگر موسیقی

فعالیت در فضای مجازی

سارا این روزها در یوتیوب و اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او اکنون در کانال یوتیوب خود 8.08 هزار مشترک دارد. او در کانال یوتیوب خود به انتشار ویدیوهای خود و چالش های بامزه نیز می پردازد. سارا علاوه بر یوتیوب در اینستاگرام نیز فعال است و 12.3 هزار دنبال کننده دارد.

زندگی شخصی

سارا با محمد بی باک در رابطه عاشقانه به سر می برد. محمد بی باک یکی از مشهورترین خواننده های رپ فارسی است که این روزها به بلاگری موسیقی نیز می پردازد.

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی نا جه‌ مین؛ خواننده گروه NCT

بیوگرافی

بیوگرافی سو چانگ بین؛ بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

بیوگرافی کو جون هه؛ خواننده گروه آیکون

بیوگرافی

بیوگرافی کیم مین جو؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *