بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

بیوگرافی سندی؛ آهنگساز و خواننده ایرانی

بیوگرافی سندی

زندگینامه

سندی (شهرام خسروشاهی آذر) متولد ۲ مرداد ۱۳۳۶ در شهر آبادان، تنظیم کننده، آهنگساز، خواننده و نوازنده می باشد. اغلب مردم او را با نام سندی می شناسند، درواقع آقای شهرام خسروشاهی آذر نام سندی را به عنوان نام هنری اش انتخاب کرده است. سبک کاری این خواننده محبوب کشورمان رپ می باشد و در نواختن سازهای کیبوردی مهارت فوق العاده ای دارد. آقای خسروشاهی بعد از مهاجرت از ایران کشور آلمان را برای سکونت انتخاب کرد و در همانجا فعالیت های خودش را در حوزه موسیقی ادامه داد. یکی از خصوصیات اخلاقی آقای سندی رک بودن اوست که شاید از نظر اکثر مردم این خوب نباشد، اما او از این موضوع راضی است.

نام شهرام خسروشاهی آذر
ملیت ایران، آبادان
شغل تنظیم کننده، آهنگساز، خواننده و نوازنده
تولد ۲ مرداد ۱۳۳۶
همسر شیلا
اینستاگرام officialsandyband
بیوگرافی سندی

آغاز فعالیت

فعالیت های سندی به دوران قبل از انقلاب برمی گردد. البته او پیش از انقلاب چندان موفق نبود. وی فعالیت های خودش را در حوزه موسیقی به طور جدی با مهاجرت به آلمان آغاز کرد. آقای سندی دلیل تلاش های بسیارش را برای موفقیت در خوانندگی، ناتوانی در کودکی بیان می کند. وی با خوانندگان زیادی از جمله بتی، نوش آفرین، ابی، بهزاد پیشرو و… همکاری کرده است. شهرت شهرام با منتشر کردن آهنگ امشو شوشه همراه بود. این آهنگ بسیار موفق ظاهر شد و در سرتاسر ایران و چندین کشور دیگر بارها و بارها پخش شد.

تشکیل گروه

سندی هنگامی که در کشور آلمان زندگی می کرد در سال ۱۹۸۷ گروه سندی را تاسیس کرد. شهرام خسروشاهی آذر ، بهزاد پیشرو، سام سهرابی اضای گروه سندی را تشکیل می دهند. لبته قابل توجه است بانید ه در این گروه پسر شهرام (خشایار خسروشاهی آذر) نیز حضور دارد و در کنار پدرش فعالیت می کند. این گروه تا به امروز چندین آلبوم را منتشر کرده است.

حضور در برنامه محبوب استیج

سندی به عنوان یکی از داوران در فصل اول برنامهٔ استعدادیابی استیج حضور داشت. حامد نیک پی، رضا روحانی و بابک سعیدی دیگر داوران این مسابقه به مجریگری رها اعتمادی بودند.

سندی و همسرش

آقای شهرام خسروشاهی آذر بعد از اینکه ایران را برای همیشه ترک کرد با خانم شیلا آذر آشنا شد و با او ازدواج کرد. اطلاعات زیادی از همسر او در دسترس نیست. حاصل زندگی مشترک آنها یک دختر به نام نیکی و سه پسر به نام های خشایار، کوروش و برنا می باشد.

گلچینی از آثار

فضای مجازی

وی در فضای مجازی فعالیت نسبتا زیادی دارد و توانسته است طرفداران زیادی را به دست بیاورد. البته او هنوز موفق به دریافت تیک آبی اینستاگرام نشده است. تعداد فالوئرهای پیج اینستاگرام او تقریبا ۵۹۰ هزار نفر می باشد

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

لی جی آه؛ رابطه با جونگ وو سونگ

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

جانوی کاپور؛ علایق و ناگفته ها

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

یسنا میرطهماسب؛ شهرت با ملکه گدایان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

کوان نارا؛ عضو گروه هلو ونوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.