بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

سامان قنبری‌زاده؛ موتورسوار ایرانی

سامان قنبری‌زاده، موتورسوار ایرانی است که در رشته موتور سواری نمایشی (به انگلیسی: Freestyle Stunt Rider) فعالیت می‌کند. او در سال 2018 میلادی موفق به كسب مقام نهم جهاني و مقام اول آسيايي در رشته حركات نمايشي با موتورسيكلت سنگين شده است.

نام: سامان قنبری‌زاده
تاریخ تولد: 1370/06/30
ملیت: ایرانی
محل سکونت: دزفول، ایران
اینستاگرام: (149k) saman.ghanbari1

بیوگرافی سامان قنبری‌زاده

سامان قنبری‌زاده متولد 30 شهریور 1370 در دزفول، ایران است. او فعالیت‌های ورزشی خود را از کودکی آغاز کرد. در ابتدا در رشته فوتبال و سپس در رشتهٔ بدنسازی به فعالیت پرداخت و در این رشته به موفقیت‌هایی در سطح شهرستان و استان دست یافت. سامان قنبری‌زاده از سنین نوجوانی به صورت جدی فعالیتش را در رشته موتورسواری کراس آغاز کرد و پس از آشنایی با رشتهٔ موتورسواری نمایشی به این رشته روی آورد و اولین موتورسوار ایرانی در این رشته شد.

افتخارات سامان قنبری‌زاده

سامان قنبری‌زاده پس از سال‌ها تلاش و تمرین در این رشته، موفق به کسب مقام‌هایی در مسابقات آسیایی و جهانی شده است. او در اولین سال حضور در مسابقات آسیایی مقام دوم و در دوره دوم مقام اول آسیا را کسب کرد. همچنین در مسابقات جهانی، مقام نهم را در بین ۳۰ شرکت کننده به دست آورد.

سامان قنبری‌زاده نماینده‌ی تبلیغاتی شرکت نیرو موتور

سامان قنبری‌زاده در تاریخ 13 مرداد 1399 با شرکت نیرو موتور ایران، قویترین شرکت در زمینه موتور سیکلت و نماینده رسمی شرکت یاماها ژاپن، قرارداد تبلیغاتی بست.

گالری عکس‌های سامان قنبری‌زاده

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مریم خسروانی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر زهره سادات میرشاکی؛ متخصص طب فیزیکی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

اد شیرن؛ خواننده مشهور انگلیسی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

تیلور سویفت؛ خواننده ترکیبی پاپ و کانتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *